Пожежа в будинку на Київщині могла статися через гранату — комісія

Що відбувається з постраждалими внаслідок пожежі в Білогородці

Пожежа в будинку на Київщині могла статися через гранату — комісія

Пожежа в житловому будинку в Білогородці Київської області сталася через вибух невідомого пристрою, повідомили в ДСНС. Що зараз відбувається в постраждалому будинку, розповіла кореспондент "Україна 24" в програмі "Сьогодні День".

Людей, яких вчора госпіталізували, вже виписали, їх було троє, серед них дитина. У лікарнях вже нікого з постраждалих немає, здоров'ю потерпілих ніщо не загрожує. Правоохоронці просять не наближатися до будинку.

Популярні відео

"Причиною вибуху, ймовірно, може бути й газ, і вибухонебезпечні предмети в одній з квартир третього поверху. Слідство йде, працює лабораторія, будуть взяті додаткові зразки... Якщо фінансів на місцевому рівні буде недостатньо, будемо звертатися на обласний рівень", — розповіли в спеціальній комісії.

Читайте також: В окупованому Луганську стався вибух: відео

Комісія сьогодні повинна визначити, кому і скільки відшкодовуватимуть збитки. Ще тільки будуть вирішувати, чи отримають компенсацію люди, які орендували комерційні приміщення.

"Мені страшно навіть називати цю суму. Я чотири роки сама це все підіймала, виплачувала, і в один день... Мені навіть страшно підраховувати збитки", — розповіла одна з орендарів.

Під'їзди в будинку опломбовані, поки не пройде перевірка того, чи безпечно пускати в будинок людей. Мешканців пустили на 5-10 хвилин взяти найнеобхідніші речі. Цю ніч вони ночували у сусідів або родичів.

Джерело Україна 24 Теги