Українцям пропонують відпочивати окремо від росіян: що відбувається на ринку туризму

Експерт з туризму розповів, що змінилося у сфері туризму в порівнянні з 2019 роком

Українцям пропонують відпочивати окремо від росіян: що відбувається на ринку туризму

У 2021 році українці почали частіше їздити на відпочинок за кордон — про це заявив віцепрезидент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза ​​в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Однозначно цього року туристів більше - ми порівнювали докарантинний 2019 рік з нинішнім за обсягами перевезень на Туреччину. У 2019 році Туреччина займала 70% ринку виїзного туризму, цього року на 40% більше рейсів. З тих обсягів, які оператори заявляли взимку на літо, відсотків на 20 більше доставили влітку, навіть не очікували такого попиту. Все літає, все завантажується, туристи їдуть. Єдине — що запитують більше бюджетних варіантів, в цілому відчувається звуження середнього чека по туристичному ринку", - сказав Дереза.

Читайте також: Українських туристів попередили, як не створити собі проблеми за кордоном

За словами експерта, туркомпанії пропонують українцям готелі, де практично немає туристів з Росії.

"Чіткої аналітики щодо ринку немає, готелі всі різні. Якщо 70% у готелі займають російські туристи, звісно, ціни злетять, бо це російські туристи. А якщо в готелі російських туристів 1%, є готелі, орієнтовані на Європу, то ціна не зміниться. Але в цілому ціни зросли. Для українського туриста, який хоче відпочивати не поруч з російським туристом, є готелі, в яких частка російських туристів практично нульова, їх знають компанії, вони можуть пропонувати своїм клієнтам", — сказав він.

Раніше глава Асоціації турагенцій Павло Григораш розповів, як російські туристи впливають на харчування і сервіс в Єгипті.

Джерело Україна 24 Теги