Як 1938 року: журналіст розповів, як у Західній Європі ставляться до України

Україна є ключовою країною для безпеки Європи, зазначив Богдан Нагайло

Як 1938 року: журналіст розповів, як у Західній Європі ставляться до України

Жителі Західної Європи "цинічно" налаштовані стосовно України, більшість із них нічого не знає про російську агресію та війну.

Про це заявив в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" екскерівник української служби "Радіо Свобода" Богдан Нагайло.

"Україна не може запропонувати чогось такого, але її положення - ключове для безпеки Європи й вільного світу. Ми не можемо нічого обіцяти економічно, що ми створимо якесь диво. Головне для нас - показувати, що відбувається логічна реконфігурація Європи, і тоді ми точно знаємо, де закінчується Європа і починається Євразія, що це частина незавершеного історичного процесу. І це в інтересах обох сторін, якщо називати "червоні лінії", то вони якраз на тому кордоні, а не десь на польському, литовському і так далі, як хотів би Путін. Люди в Європі цинічно ставляться до України, більшість навіть не знає, що війна триває, вони іноді чують про якісь моменти, збиття літака або захоплення літака", - сказав Нагайло.

Читайте також: Путін не бачить Україну незалежною: російський політик про можливу війну

Популярні відео

Журналіст пояснив, як середньостатистичний громадянин в Західній Європі ставиться до України:

"Це як 1938 року Чемберлен сказав про Чехословаччину "далека країна, про яку ми мало знаємо". Ми можемо тільки апелювати до загальної безпеки, солідарності".

Читайте також: Психологиня пояснила "мову жестів" Байдена на зустрічі з Путіним: є три важливих моменти

Раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим Європа може допомогти Україні.

Джерело Україна 24 Теги