"Велике будівництво" Зеленського збудувало на Житомирщині амбулаторію європейського рівня

Амбулаторією в смт Гришківці будуть користуватися близько п'яти тисяч жителів

"Велике будівництво" Зеленського збудувало на Житомирщині амбулаторію європейського рівня

У Житомирській області будівельники закінчили роботи у приміщенні чергової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Вона була збудована у Гришковецькій громаді.

Як повідомив у Facebook голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, це вже четверта з початку року амбулаторія в області, що готується до відкриття. Загалом у регіоні за 2020-2021 роки закінчено роботи у 13 сільських амбулаторіях.

Амбулаторія у смт Гришківці Бердичівського району буде обслуговувати близько 5 тисяч мешканців громади, що підписали декларації з сімейним лікарем.

Раніше амбулаторія у Гришківцях мала невеличке приміщення, що було збудовано майже 70 років тому. За багатьма медичними послугами людям доводилося їхати до райцентру, тому що можливості надавати їх на місці не було.

Читайте також: На Вінниччині "Велике будівництво" відновило роботу важливого медичного апарату

Незабаром пацієнтам стануть доступними сучасні медичні послуги європейського рівня. Для цього амбулаторію оснастять усім необхідним медобладнанням, комп’ютерною технікою та меблями відповідно до табеля оснащення, затвердженого МОЗ. Підключення до високошвидкісного інтернету дозволить надавати послуги телемедицини.

"Нова амбулаторія повністю відповідає усім сучасним вимогам, зокрема й для надання послуг людям з інвалідністю", — підкреслив голова Житомирської ОДА.

Проєктом передбачені кабінети лікаря, для щеплення, здорової дитини, лабораторія. Аби амбулаторія могла прийняти перших пацієнтів, залишилось зробити благоустрій території та отримати необхідні дозволи.

Нагадаємо, що заступник голови Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко раніше розповів, що президентська програма цього року продовжить розбудову соціальної інфраструктури. Планується збудувати або відремонтувати 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів, 177 приймальних відділень у лікарнях тощо.

Джерело Україна 24 Теги