Окуповану Керч затопило через зливи: відео

У місті Керч за ніч затопило вулиці, мер плавав містом на надувному човні

Окуповану Керч затопило через зливи: відео

Повінь в окупованій Керчі: за ніч потужний дощ залив місто вщерть. Вітер повиривав дерева з корінням. Містян просять не виходити з домівок і не користуватись приватним транспортом. Як окуповане Росією місто дає раду стихії — у сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

Зовсім непримітний і слабенький нічний дощик в окупованій кримській Керчі під ранок перетворився на справжню бурю і затопив геть усе навколо. Під водою опинилося все місто. Знайти клаптик суші майже неможливо. Складно точно сказати, який  обсяг прісної води випав у Керчі за одну ніч, тижневий чи місячний, але приблизно зрозуміти таки можна.

Такого рівню цілком вистачило,  щоб припарковані у дворах автівки повністю пішли під воду. Видніються тільки дахи. Місцями утворилися справжні гірські ріки зі стрімкою течією. Такою, що тягнула за собою не тільки автомобілі, а й цілі ортопедичні салони.

Читайте також: Грози, буревії і сніг: погода в Україні різко зіпсувалася

Популярні відео

Фактично пересуватись містом можна було двома способами. Позашляховиками та вантажівками або… трактором. Хоча деякі містяни вдались до іншого способу пересування.

Вода, що стрімко стікала вулицями, несла за собою неймовірні купи сміття. Тож каналізація й усі можливі стоки швидко забились. Комунальники відсутні. За їхню роботу брались звичайні перехожі. У полі зору не було не тільки комунальних служб,  а й людини, що мала б ними керувати. Містяни ставлять логічне запитання.

"Проблема всього міста. А де ж наш мер? Напевно, рятує якусь бабусю", — кажуть вони.

Та насправді цієї миті мер Керчі обпливав свої  володіння в надувному човні разом зі ставлеником Кремля Аксьоновим. Той терміново прибув до міста.  Проте як мешканців, так і користувачів соцмереж вразив не його приїзд, а кадри, де за човном "своїм ходом" пливуть співробітники МНС.

Читайте також: Аномальна негода на Донбасі: в Маріуполі затопило вулиці (відео)

Зрештою, підсумком подорожі окупаційних чиновників стала констатація факту: упоратись зі стихією вони не в змозі, залишається чекати, доки вода зійде природним шляхом.

Джерело Україна 24 Теги