Путін не нападатиме на Україну — російський експерт назвав причину

Роман Доброхотов розповів, в який бік зараз спрямована пропаганда в Росії

Путін не нападатиме на Україну — російський експерт назвав причину

Президенту Росії Володимиру Путіну зараз невигідно нападати на Україну, заявив російський громадський діяч Роман Доброхотов у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Якщо послухати Маргариту Симоньян і пул пропагандистських журналістів, то там швидше звучить історія не про нові захоплення, а про легалізацію того, що вже здійснилося, наприклад, про оформлення офіційного "приєднання" ОРДЛО до Росії. Це скоріше порядок денний, орієнтований на путінську аудиторію, але не те, що насправді зараз Кремль збирається зробити.

Судячи з усього, пройшов період, коли окуповані території давали Путіну рейтинг, зараз подібні війни швидше гратимуть у мінус Путіну, не думаю, що він на це піде. Швидше він розігрує таку карту, переговори з Зеленським, відведення військ від кордонів, для того, щоб отримати якісь привілеї", — сказав він.

Читайте також: Глава МЗС про війська Росії біля кордонів: ми маємо бути готові до будь-якого сценарію

Популярні відео

Також Доброхотов розповів, про що говорять російські військові навчання неподалік від українського кордону.

"Я б сказав, що відпрацювання бойових дій в міських умовах - це скоріше залякування, оскільки ми всі знаємо, наскільки болючою для Путіна є тема приєднання до НАТО, зараз виник новий виток розмов про те, що Україна після приходу Байдена може знову постукати в НАТО", — сказав він.

Читайте також: Росія відволікає увагу — ексміністр назвав найвразливіше місце України

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу оголосив, що до кінця 2021 року на заході Росії будуть сформовані близько 20 нових військових частин і з'єднань. Такий крок пояснюється збільшеною військовою загрозою НАТО.

Джерело Україна 24 Теги