Напруга на Донбасі може знизитися — політолог про зустріч Байдена і Путіна

Вадим Карасьов розповів, що принесла Україні зустріч президентів США і Росії

Напруга на Донбасі може знизитися — політолог про зустріч Байдена і Путіна

Зустріч президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна може допомогти в стабілізації ситуації на Донбасі, заявив політолог Вадим Карасьов у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24",

"Може зменшитися військова активність, нагнітання мілітаристських явищ на кордоні з Україною з боку Росії. Байден дав пів року для того, щоб протестувати, як будуть розвиватися відносини між США та Російською Федерацією. Пів року, а там подивимося. Це гіпотетично може зняти напругу на кордонах", — сказав він.

Читайте також: Байден поводився боязко: журналіст вважає, що Путін "переміг"

Популярні відео

Карасьов зазначив, що відсутність компромісу з важливого питання йде на користь Україні.

"І по-друге — перед зустріччю були позначені позиції всіх сторін. Чому Путін говорить, що нічого обговорювати? Тому, що тема "Україна — НАТО" не зближує США і Росію, а навпаки. Тут немає компромісу, і це на користь Україні. До того ж, напередодні ми отримали позитивні сигнали, на саміті НАТО — що Україна буде членом НАТО через ПДЧ, і по-друге, на одній з пресконференцій Байден сказав цікаву тезу, що викликала в Росії жорстку реакцію: що Україна може бути членом НАТО всупереч територіальному конфлікту. В Росії завжди була така установка, що якщо є територіальний конфлікт в Україні, Грузії, то в НАТО не візьмуть, п'ята стаття і так далі. Сказано, що навпаки", — сказав він.

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш розповів, чи вплине зустріч президентів РФ і США Володимира Путіна і Джо Байдена на переговори щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги