Смерть у тренажерній залі: нові подробиці трагічного інциденту в Києві

Лікарі не змогли врятувати життя клієнта спортклубу

Смерть у тренажерній залі: нові подробиці трагічного інциденту в Києві

У Києві в одному з фітнес-центрів помер відвідувач. 40-річний чоловік займався на біговій доріжці, як раптом йому стало зле, він знепритомнів і впав.

Як повідомляється в сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", до чоловіка кинувся один з відвідувачів і намагався реанімувати, поки їхала швидка. У спортклубі свого медика не виявилось.

"Він посинів і впав на підлогу непритомний. Інший відвідувач повідомив працівнику спортивного клубу – консультанту. Разом вони почали проводити реанімаційні заходи. Чоловіки проводили серцево-легеневу реанімацію, а коли приїхали лікарі – застосували кардіодефібрилятор", - розповіла пресофіцер Подільського управління поліції Ганна Страшук.

Читайте також: Впав у водоспад: нові подробиці трагічної загибелі дитини на Львівщині

Популярні відео

Проте навіть медикам швидкої не вдалося запустити серце, хоча спроби тривали майже годину. Поліція розслідує смерть у спортклубі як природну. Остаточні причини з'ясують судмедексперти.

Журналісти намагалися з'ясувати, чому в одному з цілої мережі велетенських спорткомплексів у столиці немає медика, проте в адміністрації знімальну групу попросили прибрати камеру і коментарів не надали.

Тим часом у спортклубі вирує життя – на тренажерах займаються десятки людей, про смерть клієнта, що сталася тут напередодні ввечері, ніхто не знає.

Читайте також: Трагічна смерть онука Філімонова: з'явились нові подробиці

У соцмережах активно обговорюють подію, звинувачують спортклуб у тому, що не мав штатного медика й дефібрилятора. Та за законом, їх наявність не обов'язкова, все залежить від власників. 

"Кожен може робити, як він хоче… Хоче – ставить дефібрилятор, хоче – не ставить. Це на совісті власників спортзалів. Насправді треба, щоб і тренери були підготовлені, бо спортзал – це те місце, де дуже часто трапляється фібриляція шлуночків, тобто будь-які фізичні навантаження спричиняють раптову зупинку кровообігу", - пояснив голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус.

Тож парамедик радить під час вибору тренажерного залу зважати на наявність дефібриляторів чи бодай штатного медика.

Раніше в поїзді Рахів-Київ чоловік загинув після падіння з верхньої полиці.

Джерело Україна 24 Теги