"Женевська зустріч": канал "Україна 24" проведе масштабний спецмарафон

На глядачів чекають прогнози та коментарі відомих експертів

"Женевська зустріч": канал "Україна 24" проведе масштабний спецмарафон

16 червня загальнонаціональний канал "Україна 24" проведе масштабний спецмарафон "Женевська зустріч", присвяченій події, за якою слідкуватиме весь світ, – розмові Байдена та Путіна. Що зміниться для України після цієї зустрічі?

Глядачі найпопулярнішого інформаційного каналу матимуть змогу першими дізнатись найважливіше – про хід зустрічі, підсумки та ексклюзивні коментарі. В прямому ефірі канал "Україна 24" разом з вами стежитиме та аналізуватиме.

"Україна 24" розпочне унікальний спецмарафон о 9-й ранку. Ведучі інформаційного каналу – Олена Чабак, Алла Щоличева, Олег Білецький, Марія Скиба, Андрій Булгаров, Борис Іванов, Катерина Федотенко, Микита Міхальов – першими  розповідатимуть про підготовку до майбутньої зустрічі світових лідерів у Женеві: очікування, прогнози та коментарі міжнародних експертів.

О 17:00 Тигран Мартиросян прокоментує нюанси перемовин віч-на-віч та проаналізує, як їхній результат вплине на відносини з Україною.

О 18:45 ефір продовжить Наташа Влащенко у незвичайному форматі – разом з гостями ведуча обговорить оперативну інформацію про хід зустрічі президентів США та Росії, а ведучий Олег Білецький з другої студії триматиме руку на пульсі всіх останніх подій навколо зустрічі.

Вже о 20:00 Віолетта Логунова разом з Євгенієм Кисельовим проаналізують спрямованість Женевської зустрічі Байдена та Путіна: це буде конструктивна співпраця чи кожен з президентів залишиться при своїх переконаннях?

О 21:00 Василь Голованов у спецвипуску "Ток-шоу №1" розпочне гостру дискусію з гостями, чи дійсно Україна може стати "розмінною монетою" в політичній грі Росії та США.

Традиційно опівночі підсумки дня підіб’є Євгеній Кисельов. Ведучий, опираючись на актуальну інформацію, поділиться найважливішим – як домовленості двох президентів вплинуть на життя українців.

Також увесь день глядачі телеканалу матимуть можливість отримувати оперативну інформацію під час включень наших журналістів з США та Швейцарії, які просто з місця події розповідатимуть про хід переговорів. Окрім цього, до ефіру інформаційного каналу долучаться відомі міжнародні ЗМІ.

Не пропустіть цієї середи, 16 червня, спецмарафон "Женевська зустріч" на загальнонаціональному каналі "Україна 24".

Джерело Україна 24 Теги