Терехов: У Харкові з'єднають в єдину мережу всі паркові зони

У Харкові реалізується проєкт "Зелений каркас"

Терехов: У Харкові з'єднають в єдину мережу всі паркові зони

Харків стане першим містом в Україні, де реалізують концепцію єдиної мережі зелених зон, велосипедних і пішохідних маршрутів, створивши комфортне середовище для життя. Проєкт "Зеленого каркаса" Харкова підтримав в.о. мера міста Ігор Терехов.

"Ідея поєднати всі паркові зони Харкова зріла давно. Я знаю, що розробники проєкту по кілька разів пішки пройшли 127 кілометрів цих маршрутів, які вони пропонують перетворити в зелені коридори. Не просто намалювали схему, а продумували кожну дрібницю. Спроєктували найоптимальніші для ландшафту Харкова рішення", — сказав він.

Згідно з проєктом, всі паркові зони міста з'єднають в одну мережу зеленими коридорами з пішохідними та велосипедними доріжками.

"Зелений каркас" Харкова передбачає створення понад 62 км освітлених велосипедних і пішохідних доріжок, озеленення 27,4 км вулиць, реконструкцію 19 км вуличок приватного сектора та майже стільки ж велопішохідних доріжок у спальних районах і садово-паркових зонах.

Читайте також: В.о. мера Харкова перевірив реконструкцію Окружної дороги

Велосипедну й пішохідну інфраструктуру в Харкові розвивають не перший рік. Лише цього року в лісопаркових зонах з'явилося понад 20 км велосипедних доріжок, а найближчим часом якісними велодоріжками з'єднають центр міста і студмістечко.

Раніше повідомлялося, що в.о. мера Харкова Ігор Терехов відкрив новий спортивний комплекс для дітей, розрахований на заняття баскетболом, гімнастикою, скелелазінням, танцями, волейболом та іншими видами спорту понад 800 осіб.

Джерело Україна 24 Теги