Шахтарі уранових шахт вийшли на безстроковий протест — подробиці

Шахтарі-протестувальники перекрили дорогу через вартість урану

Шахтарі уранових шахт вийшли на безстроковий протест — подробиці

На Кіровоградщині шахтарі уранових шахт протестують через невиплату зарплати. Подробиці у сюжеті програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

Гірники трьох уранових шахт на Кіровоградщині знову вийшли на протест. Сьогодні перекрили лише одну дорогу – Кропивницький – Кривий Ріг – Миколаїв. Таким чином хочуть привернути увагу до своєї проблеми. А це, по-перше, заборгованість із зарплати, люди не отримують зарплатню з квітня. По-друге, робота державного підприємства "Схід-ГЗК", єдиного урановидобувного підприємства України, знову під загрозою – все через недостатню вартість урану, який видобувають наші гірники.

Читайте також: Збитки на сотні мільйонів: два українські порти відмовилися від експорту залізної руди

Популярні відео

Її мала б компенсувати держава. Але, скільки б не точилися навколо цієї проблеми перемовини та наради, вона не вирішується. Тому сьогодні гірники вийшли на акцію протесту. Вони зазначають, що планують тут стояти безстроково - не лише поки не погасять борги із зарплати, а й допоки не буде вирішено проблему з роботою підприємства. 

Читайте також: Влада має провести реформу мінімальної зарплати — деталі від Ляшка

Щойно стало відомо - гірники повідомляють, що їм почали надходити на телефони смс-повідомлення про надходження грошей. Вони отримали зарплату за квітень і частково за травень. Але це все одно не змушує їх розійтися. Поки дорога залишається перекритою. З обох боків починають накопичуватися черги — переважно з вантажівок, адже легковий транспорт має шлях об’їзду.

Джерело Україна 24 Теги