На Черкащині відкрили Центр авіації МВС — подробиці від Авакова

У Каневі відкрили центр авіазабезпечення МВС

На Черкащині відкрили Центр авіації МВС — подробиці від Авакова

В Україні продовжують розгортати систему авіаційної безпеки, зокрема нарощують потужності санітарної авіації. Сьогодні, 15 червня, в Каневі відкрили сучасний центр авіаційного забезпечення Міністерства внутрішніх справ. Подробиці у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

Гелікоптерний майданчик у Каневі за рік перетворили на сучасний центр авіаційного забезпечення Нацполіції. Нині на його балансі — два гелікоптери. До кінця червня центр отримає ще два. Для них вже побудували ангари. Всього до кінця року центр матиме в розпорядженні шість гелікоптерів.

Для чого поліції авіація? Для пошуку зниклих людей, патрулювання та переслідування з повітря. А ще для порятунку життів, адже в критичних ситуаціях кожна мить може стати вирішальною. За 1 хвилину вертоліт долає 4 км, а це в 4 рази швидше за автівку. Цього року Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством охорони здоров’я впроваджують Систему аеромедичної евакуації та підтримки трансплантології із залученням повітряних сил МВС.

Читайте також: Аварія на каруселі на Миколаївщині: нові подробиці та відео інциденту

Популярні відео

Про поповнення парку санітарної авіації розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"За спиною у мене найновіший гвинтокрил Airbus-145. Він обладнаний медичним модулем. Це вже не фантазія, коли можемо з будь-якої найвіддаленішої точки доставити хворого і врятувати йому життя. Це багато разів уже ставалося у Львівській області. Там це вже стало рутиною. Для цього треба підготувати медичну інфраструктуру, коли йдеться про те, щоб у найбільших лікарнях були майданчики для гвинтокрилів. Це було тут, у нашому "Інституті серця", в Центрі трансплантології в Києві", — розповів він.

Додамо, ця система має повноцінно запрацювати до кінця поточного року.

Джерело Україна 24 Теги