Член ТКГ висловився про обмін полоненими: Я не бачу оптимізму

Сергій Гармаш розповів, на які умови не погоджується Росія

Член ТКГ висловився про обмін полоненими: Я не бачу оптимізму

Росію не цікавить гуманітарна складова в ситуації на Донбасі, заявив член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Я не бачу оптимізму очікувати зрушень в цьому питанні (обміну людьми — ред.), тому що Росія використовує наших полонених, або заручників, чисто з політичними цілями, тобто в обмін на виконання політичних вимог. Її політичні вимоги на сьогоднішній день є нереальними, нездійсненними для України. А гуманітарні мотиви Росію не цікавлять", — сказав він.

Читайте також: Росія займає дивну позицію — в ТКГ розповіли про обмін полоненими

Популярні відео

За словами Гармаша, російська сторона відмовляється віддати навіть тяжкохворих.

"На останньому засіданні ТКГ Леонід Макарович запропонував обміняти чотирьох тяжкохворих наших полонених, вирішувати проблеми російської сторони, тому що якщо ці люди помруть, моральна відповідальність лежить на них, я вже не кажу про інформаційну складову. Тим не менш, вони не пішли ні на які поступки в цьому питанні, не пішли навіть на згоду України виконати певні гуманітарні вимоги з їхнього боку. Вони не зацікавлені в обміні, вони зацікавлені в утриманні наших громадян в заручниках", — сказав він.

Раніше Гармаш розповів, як президент США Джо Байден може вплинути на президента РФ Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги