На перших об’єктах майбутнього Малого Карпатського кола стартувало "Велике будівництво"

Перші роботи стартували на Львівщині

На перших об’єктах майбутнього Малого Карпатського кола стартувало "Велике будівництво"

Розпочалися роботи з реалізації підпроєкту "Великого будівництва" президента Володимира Зеленського – «Малого Карпатського кола», який включає в себе оновлення 248,9 км автодоріг та 36 штучних споруд у гірських регіонах заходу України. Роботи на перших об’єктах стартували на Львівщині, повідомив Укравтодор.

Мова йде про мостові переходи автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп через річки Орявчик у с. Козьова (км 672+728) та Орява поблизу с. Орява (км 675+835).

Там вже демонтували пошкоджені елементи споруд; влаштували нову основу та перехідні плити на підходах до мостів; провели монтаж шафових стінок та відкрилків; виконали роботи з влаштування монолітної залізобетонної накладної плити; влаштували гідроізоляцію та дренаж по мостах; встановили бортовий камінь, нове бар’єрне та перильне огородження; уклали нижній шар асфальтобетону.

Читайте також: "Велике будівництво" Зеленського до кінця року відновить найдовшу трасу Тернопільщини

Незабаром підрядна організація "Автомагістраль-Південь" влаштує верхній шар асфальтобетону, нанесе дорожню розмітку та встановить нові дорожні знаки.

У Львівській області роботи охоплять 16 об’єктів на дорогах державного значення, з них: реконструкція мостового переходу на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське та 15 об’єктів капітального ремонту. 75,5 км нового якісного покриття отримають дороги М-06 Київ – Чоп (51,5 км) та Т-14-24 Сколе – Славське (24 км).

Як повідомив раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко, "Мале Карпатське коло" є частиною президентської програми розвитку інфраструктури. У рамках проєкту будуть відремонтовані та побудовані нові дороги між основними туристичними та курортними місцями трьох областей — Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської. Очікується, що повністю проєкт буде втілений впродовж 2-3 років. 

Джерело Україна 24 Теги