В ОРДЛО ставлять штучні перепони — "слуга народу" про відкриття КПВВ

Галина Третьякова розповіла про зусилля української сторони щодо відкриття пунктів в'їзду-виїзду

В ОРДЛО ставлять штучні перепони — "слуга народу" про відкриття КПВВ

Зі сторони ОРДЛО штучно не відкривають контрольні пункти в'їзду-виїзду — про це повідомила нардепка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова у програмі "Зворотний зв’язок" на телеканалі "Україна 24".

"Люди з ОРДЛО повинні мати вільний доступ до нашої інфраструктури. Цього зараз немає. Людей не пускають, прикриваючись зокрема COVID-19. Ми готові, і на кожній зустрічі у ТКГ ми щоразу кажемо: давайте, щоб завтра зранку КПВВ були відкриті. Пропонуємо різні варіації "вимог", які пропонує та сторона. Ми готові ставити камери, щоб перетин сірої зони був під контролем камер. Ми готові, щоб патрулі ОБСЄ патрулювали, якщо є якась потреба", — сказала вона.

Читайте також: В ОРДЛО не залишилося аргументів — в ТКГ розповіли про серйозну проблему на Донбасі

За словами нардепки, Україна зі свого боку створила всі необхідні умови.

"Ми в черговий раз надіслали гарантії безпеки при відкритті КПВВ, але здається, що все це є штучними перепонами для того, щоб люди з того боку не приходили до підконтрольної уряду України території та не бачили, як вона змінилася. Бо за цей 1-1,5 року ми багато вклали і в розбудову доріг, і в залізничне сполучення, і думаємо навіть про аеропорт", — сказала вона.

Раніше спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович пояснив, чому на Донбасі не відкриті КПВВ.

Джерело Україна 24 Теги