Дуже важливий був напис — Ребров про форму збірної України

Сергій Ребров розповів про стан української збірної перед матчем з Нідерландами

Дуже важливий був напис — Ребров про форму збірної України

Ексгравець і тренер ФК "Динамо" Сергій Ребров розповів, як на гравців національної збірної могла вплинути ситуація з формою, проти якої виступила Росія, в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я радий, що Україна взагалі потрапила на чемпіонат Європи, кращі команди Європи представлені. Звичайно, великий ажіотаж в нашій країні. Ми всі сподіваємося на перемогу, на хорошу гру. Я впевнений, що у нас боєздатна команда, яка може попсувати нерви будь-кому. Напевно, хлопці відчувають за спиною всю країну, відчувають всю відповідальність", — сказав він.

Читайте також: Павелко говорив, що готовий зняти збірну України з Євро: ексклюзив від Денисова

За словами Реброва, початковий дизайн був дуже важливий для гравців.

"Звичайно, дуже важливо було вийти в тих футболках, які були. Напевно, цей слоган, цей девіз наших бійців, це, напевно, дуже важливий був напис на футболці. Але хлопці й так відчувають відповідальність. Не думаю, що вони сильно зациклюються на цьому, вони розуміють, яку державу представляють. Я впевнений, що на них це точно так сильно не впливає", — сказав він.

Нагадаємо, в Росії деякі офіційні особи висловили протест через нову форму збірної України з футболу, на якій зображено карту країни з анексованим Кримом і гасло "Слава Україні! Героям слава!"

Глава УАФ Андрій Павелко розповів подробиці досягнення компромісу з УЄФА щодо форми збірної.

Джерело Україна 24 Теги