Як увійти в крижану воду: спортивний коментатор про перший матч України на Євро-2020

Максим Верхових розповів, як себе може показати збірна України

Як увійти в крижану воду: спортивний коментатор про перший матч України на Євро-2020

Чого очікувати від збірної України на Євро-2020, розповів спортивний коментатор Максим Верхових у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Я думаю, що нічия (в матчі Нідерланди — Україна — ред.) буде дуже хорошим результатом. Ми повинні розуміти, що перший ігровий день на таких турнірах — це завжди пікові емоційні навантаження, тому що це як увійти в крижану воду. Тобто ти живеш очікуванням цієї події, тобі страшно, у тебе напруга. Але потім, коли ти поринаєш в цю воду, ти вже починаєш звикати. Дуже важливо те, як пройдуть цей момент, перехід у турнір, коли прозвучить стартовий свисток, і нідерландці, і українці. І це позначатиметься, безумовно, на ході поєдинку", — сказав він.

Читайте також: Україна тільки виграла — журналіст висловився про скандал з футбольною формою

Популярні відео

Верхових вважає українську збірну однією з найцікавіших учасників.

"(З часів провального Євро-2016 — ред.) українська збірна дуже сильно змінилася. Це одна з найцікавіших збірних на турнірі, тактично підкована. Я думаю, що команда приїхала з великою тактичною програмою на турнір, тільки питання — як вийде її реалізувати. Тому що це дуже складне завдання", — сказав він.

Раніше кореспондентка телеканалу "Україна 24" в Нідерландах Анна Грішина розповіла, як уболівальники готуються до матчу української збірної.

Джерело Україна 24 Теги