Білоруси віддали перевагу Україні, а не Росії — журналіст про Євро-2020

Іван Яковина розповів, за яку команду на Євро 2020 більше вболіватимуть у Білорусі

Білоруси віддали перевагу Україні, а не Росії — журналіст про Євро-2020

Білоруси у своїх перевагах щодо Євро-2020 вибирають не Росію, а Україну, заявив міжнародний оглядач Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на телеканалі "Україна 24".

"Збірна Білорусі на Євро-2020 не бере участі, бо не зуміла пройти відбірковий етап. Раніше б майже всі білоруси вболівали б за збірну Росії, з якою у них формально так звана союзна держава. Цього ж року все змінилося. Оскільки саме Росія є головною опорою і спонсором божевільного садиста Лукашенка, який захопив у Білорусі владу та знищує білоруський народ. Тому переваги громадян Білорусі зараз суттєво змінилися.

Місцевий спортивний сайт Tribuna провів у своєму телеграм-каналі серед своїх читачів опитування: за яку команду ви будете вболівати на чемпіонаті Європи? Росія опинилася на останньому місці в запропонованому списку. За неї вболіватиме всього 6% білорусів. За Польщу — 12%. Ні за кого — 16%, за інші країни - 21%. Але найбільше білорусів будуть вболівати за Україну — 45%", — сказав він.

Читайте також: Зробимо якомога більше шуму на стадіоні – вболівальник про гру збірної України

Популярні відео

На думку Яковини, після Лукашенка Білорусь стане більш дружньою по відношенню до України.

"Мені здається, результати цього опитування краще будь-яких заяв, виступів, демаршів демонструє динаміку ставлення білорусів до росіян і українців. За останній рік стало абсолютно зрозуміло, кого дійсно можна назвати братнім народом, а хто лише мріє про знищення білорусів як нації та Білорусі як країни. І хоча зараз білоруське державне телебачення просто б'ється в припадках в антиукраїнській істерії, після повалення режиму Лукашенка Білорусь, я думаю, буде по-справжньому дружньою Україні країною. І, на мою думку, це дуже добре", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, що здійнятий Росією шум з приводу форми української збірної пішов на користь Україні.

Джерело Україна 24 Теги