Зробимо якомога більше галасу на стадіоні – вболівальник про гру збірної України

Деякі футбольні фанати зуміли приїхати до Нідерландів з України

Зробимо якомога більше галасу на стадіоні – вболівальник про гру збірної України

Лічені години залишаються до старту збірної України на Євро-2020. На стадіоні "Йохан Кройф Арена" в Амстердамі тривають останні приготування — подробиці розповіла кореспондентка телеканалу "Україна 24" Ганна Грішина у програмі "Євро Time".

Входи до стадіону розділені залізним парканом, щоб вболівальники не створювали натовп. На кожному вході встановлені санітайзери для рук. На стадіон пустять 12 тис. фанатів, серед яких і місцеві українці. Марія Шепель усією родиною іде на стадіон. Квитки купили у фанатів, які через ковідні обмеження не змогли приїхати на гру в Амстердам.

"Підемо вболівати за Україну, звісно, і робити все, щоб наші хлопці відчули дух домашньої підтримки. Будемо співати гімн, кричати кричалки прапори будем діставати", — сказала Марія Шепель, українка, яка мешкає в Амстердамі.

Читайте також: В УЄФА ухвалили рішення щодо форми збірної України: Павелко розкрив подробиці

Деяким вболівальникам нашої збірної все-таки вдалося прорвати закриті кордони і з України дістатися до Амстердаму. 

"Я взагалі з Криму. Вболівати будемо, звичайно, за Україну сьогодні. Приїхали в Амстердам вболівати лише за Україну. Нас тут небагато, вболівальників із України, але ми докладемо зусиль зробити якомога більше галасу сьогодні", – заявив Євген Добряк, вболівальник з України.

Раніше кореспондентка розповідала, як Нідерланди готуються прийняти збірну Україну на Євро.

Джерело Україна 24 Теги