Відваліть: Гордон жорстко відповів росіянам щодо форми збірної України

Журналіст порадив збірній Росії носити на футболках "портрет Путіна або дупу Соловйова"

Відваліть: Гордон жорстко відповів росіянам щодо форми збірної України

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" заявив, що Україна має право прославляти своїх героїв на футболках національної збірної з футболу.

Коментуючи невдоволення Росії через форму українських футболістів, журналіст наголосив:

"Починають прив'язуватися до того, що "Слава Україні - Героям слава!", що це "нацики". Але це чудові слова - ми славимо свою країну і славимо її героїв. А героїв у нас багато. Тому нехай не лізуть зі своїм статутом у чужий монастир. Ми хочемо так писати на футболках - і ми будемо писати так. Ми хочемо свою карту публікувати повністю - і ми будемо її публікувати. Не подобається - не їжте. Ми не втручаємося в російську і будь-яку іншу форму. Публікуйте хоч портрет Путіна або дупу Соловйова на своїх футболках - нам від цього ані холодно, ані спекотно. Але коли ми пишемо - відваліть".

Читайте також: Щоб було приємно: Гордон запропонував подарувати Скабєєвій форму збірної України

Популярні відео

Гордон зазначив, що був готовий попросити збірну навіть під загрозою технічної поразки виходити в футболках з написом "Героям слава!".

"Зарахували б технічну поразку - це була б технічна поразка. Але це була б грандіозна перемога України не тільки у футболі, а перемога нашої країни над російською агресією, над Путіним, Кремлем і всіма тими, хто за газпромівські бабки рухається у фарватері їхньої агресивної політики", - сказав він.

Нагадаємо, в Росії деякі офіційні особи висловили протест через нову форму збірної України з футболу, на якій зображено карту країни з анексованим Кримом і гасло "Слава Україні! Героям слава!"

Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова назвала гасло на формі українських футболістів нацистським. Депутат Держдуми РФ Дмитро Свіщов заявив, що УЄФА має заборонити збірній України виступати в цій формі на чемпіонаті Європи.

Глава УАФ Андрій Павелко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що з УЄФА вдалося досягти компромісу щодо форми української збірної.

Джерело Україна 24 Теги