В УЄФА ухвалили рішення щодо форми збірної України: Павелко розкрив подробиці

Переговори проходили дуже важко

В УЄФА ухвалили рішення щодо форми збірної України: Павелко розкрив подробиці

В УЄФА наполягали, щоб на футболках збірної України з футболу був заклеєний напис "Героям слава!", але вдалося досягти компромісу.

Про це повідомив в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" глава Української асоціації футболу Андрій Павелко.

"Всім глядачам "Великої п'ятниці" великий привіт із Риму. Всім привіт і "Слава Україні - Героям слава!" Дуже важко проходили переговори, кілька разів заходили в дуже жорсткий кут, аж до того, що я передавав про те, що сьогодні вболівальники налаштовані говорити про те, що якщо не буде виконана наша позиція, буде аж до зняття з чемпіонату Європи", - зазначив Павелко.

Популярні відео

Читайте також: Щоб було приємно: Гордон запропонував подарувати Скабєєвій форму збірної України

За його словами, в УЄФА наполягали, що "має бути заклеєно "Героям слава!" або має бути виведений цей напис".

"Ми сказали, що ні в кого в Україні не підніметься рука це зробити. Упевнений, що той варіант, якого вдалося досягти, буде найкращим і для футболістів, і для нас усіх. Це буде новий дизайн внутрішньої сторони, який ми погодили: він буде у вигляді нашого великого герба з тризубом, а внизу буде напис "Слава Україні". Це буде розташовано поверх напису "Героям слава". Виходить, всередині України буде "Героям слава". Це буде тільки для гравців, тільки на час Євро. Поза матчів, поза футболом цей слоган може цілком продаватися і використовуватися. Потрібно було це починати, щоб весь світ знав "Слава Україні - Героям слава!", що ми не відступимо, що наша країна - велика, єдина і неподільна, і наша країна також має історію своїх героїв, історію "Слава Україні - Героям слава!", - зазначив глава УАФ.

Нагадаємо, в Росії деякі офіційні особи висловили протест через нову форму збірної України з футболу, на якій зображено карту країни з анексованим Кримом і гасло "Слава Україні! Героям слава!"

Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова назвала гасло на формі українських футболістів нацистським. Депутат Держдуми РФ Дмитро Свіщов заявив, що УЄФА має заборонити збірній України виступати в цій формі на чемпіонаті Європи.

Джерело Україна 24 Теги