Гордон про інтерв'ю з Гіркіним: це була спецоперація

Журналіст відповів своїм критикам, які висміювали "флешку для Гааги"

Гордон про інтерв'ю з Гіркіним: це була спецоперація

Журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24", що його інтерв'ю з ексватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним було спецоперацією українських спецслужб.

"На сьогодні можу сказати конкретно, що інтерв'ю з Гіркіним було спецоперацією головного управління Військової розвідки України, Генеральної прокуратури України та Дмитра Гордона як журналіста. Мета його була в тому, щоб військовий злочинець Гіркін відповів на питання, сформульовані ГУ військової розвідки і ГПУ, в точності задані, щоб він точно на них відповів. І щоб, на відміну від усіх інтерв'ю, які він давав, ГПУ зафіксувала все в процесуальному порядку - так, як це повинно бути", - пояснив журналіст.

Читайте також: Гордон про спецоперацію щодо Гіркіна: "Мінімум двоє людей заслужили ордени"

Популярні відео

Гордон повідомив, що були зняті показання з комп'ютера його старшого сина Ростислава, на який записували інтерв'ю.

"Були дані офіційні свідчення мною, Ростиславом, був допит, пояснення тощо. Був огляд комп'ютера, була флешка, яка пішла в Гаагу. Тупорилі ідіоти ржали - флешка Гордона. Ну що, доіржалися? Спецоперація готувалася два місяці. Президент дізнався про неї за 1,5 місяці до інтерв'ю. Флешка була відправлена в Гаагу за 10 днів до виходу інтерв'ю. Це блискуча спецоперація, мета якої досягнута. І тепер позавчора, коли суд у Гаазі почав розглядати справу МН17 по суті, дістали флешку і почали вивчати інтерв'ю Гіркіна. Тому я передаю привіт всім негідникам, які думали наді мною позбиткуватися", - підкреслив він.

Читайте також: У Гаазі не тільки флешки — Гордон розкрив нові факти про інтерв'ю Гіркіна

Раніше Гордон розповідав, що після його скандального інтерв'ю з колишнім ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним від того відвернуться навіть переконані прихильники "русского мира"

Джерело Україна 24 Теги