Путін підготував шпильку для Байдена — Ілларіонов про зустріч двох президентів

Ексрадник Путіна розповів, чи згадають на зустрічі президентів РФ і США репліку Байдена про "вбивцю"

Путін підготував шпильку для Байдена — Ілларіонов про зустріч двох президентів

Ексрадник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов розповів у програмі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24", чи згадають про слова президента США "Путін — вбивця" на зустрічі двох президентів 16 червня.

"Думаю, в офіційній частині не згадають. Але це і не виключено, звичайно, тому що ми знаємо, що й один, і другий можуть в будь-який момент відійти від протоколу і від прийнятих правил в дипломатичному спілкуванні. Але, мені здається, в офіційній частині вони цього робити не будуть. А ось коли вони вже стануть і підуть по коридору, я більш ніж на 100% впевнений, що Путін підготував якусь шпильку для Байдена. І він обов'язково цю шпильку випустить. І це буде не найприємніша шпилька", — сказав він.

Читайте також: Є тривога — економіст про підсумки зустрічі Путіна і Байдена для України

Популярні відео

За слова Ілларіонова, Путін обов'язково відповість Байдену.

"Я не бачив жодного разу випадок, щоб Путін пропускав подібного роду удари. Тим більше що в цьому випадку позиція Байдена не є такою легкою і зручною. Путін буде обов'язково це використовувати — для того, щоб отримати психологічну перевагу над своїм співрозмовником", — сказав він.

Нагадаємо, в березні 2021 року президент США Джо Байден в інтерв'ю назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею, який заплатить за втручання у вибори в США. Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається". Журналістка з США розповіла про реакцію американців на цей обмін репліками.

Зустріч двох президентів пройде в Женеві 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги