Удар для Росії — директор каналів "Футбол 1, 2, 3" висловився про нову форму збірної

Олександр Денисов вважає нову форму найкращою за всю історію збірної

Удар для Росії — директор каналів "Футбол 1, 2, 3" висловився про нову форму збірної

Нова форма збірної України з футболу з Кримом і гаслом "Слава Україні! Героям слава!" стала ударом для Росії. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів директор телеканалів "Футбол 1, 2, 3" Олександр Денисов.

"У нас зараз найкраща форма збірної України за всю історію. Я вважаю, що наші футболісти не мають ніякого права погано виступити в цій формі. Та ситуація, яка закрутилася і кипить, особливо кипить у нашого північного сусіда, говорить тільки про те, що наші футболісти повинні битися в кожному матчі за кожен клаптик футбольного газону. Не дарма все те, що зараз відбувається, так і повинно було бути. Ми повинні мотивувати наших гравців, чинити тиск на них у хорошому сенсі слова, щоб команда всіх порвала на нинішньому Євро", — зазначив Денисов.

Читайте також: Павелко говорив, що готовий зняти збірну України з Євро: ексклюзив від Денисова

Популярні відео

Він нагадав, що форма української збірної була затверджена раніше.

"Насправді ніякого політичного контексту немає у жодної країни, яка малює контур своєї країни. У кого могло б підгорати, якби так зробили США, Франція або Італія? Тому тут очевидна відповідь, у кого все погано. В цьому випадку, звичайно, форма збірної України — це удар по Росії, дуже прямий і конкретний. На формі зображена територія цілісна, прийнята всім світом. Це і була головна задача Росії... їх взагалі не хвилювало гасло "Слава Україні! Героям слава!". Не в цьому мета, мета Росії — заборонити форму, щоб не було карти", — заявив Денисов.

Фото: Reuters

Раніше політолог Володимир Фесенко висловився про реакцію Росії на форму національної збірної України.

Джерело Україна 24 Теги