У регіонах люди не можуть вакцинуватися — ексміністерка вказала на винних

Зоряна Скалецька пояснила, чому в деяких регіонах не відкрилися центри вакцинації

У регіонах люди не можуть вакцинуватися — ексміністерка вказала на винних

Майже в половині регіонів України центри вакцинації не відкрились. Людям доводиться їхати в інші області, щоб зробити щеплення, заявив у Facebook глава парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

Ситуацію прокоментувала ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24". За її словами, саме місцева влада не змогла організувати ефективний процес.

"Нагадаю, ще коли ми тільки почали процес вакцинації, питання інтенсивності її проведення в деяких регіонах залежало від того, наскільки місцева влада організувала мобільні бригади, передбачила їх діяльність і пересування тощо. Зараз ми бачимо те ж саме. Багато що залежить від того, наскільки місцева влада зацікавлена ​​і хоче це організувати. На жаль, трапляється таке, що більшість місцевих депутатів, обраних місцевим населенням, не розуміють своєї ролі та значення в процесі організації охорони здоров'я та вакцинації", — сказала вона.

Читайте також: Такого ще не пам'ятаю: ведучі "Україна 24" розповіли про побічні ефекти після вакцинації

Популярні відео

За словами Скалецької, центральна влада дає регіонам все необхідне для організації вакцинації.

"Центральна влада закуповує вакцини, дає правила діяльності мобільних бригад, але далі на місцях це потрібно організувати. І є регіони, які хочуть, щоб жителі були провакциновані, і роблять все необхідне. А є ті, які дуже довго розгойдуються", - сказала вона.

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів про постачання вакцин проти коронавірусу в Україну та оцінив темпи вакцинації.

Джерело Україна 24 Теги