У спокої нас не залишать: В'ятрович пояснив, як Росія використовує відносини з Україною

Депутат вважає, що моментально розірвати відносини не вийде, але рішення приймати треба

У спокої нас не залишать: В'ятрович пояснив, як Росія використовує відносини з Україною

Ексглава Українського інституту національної пам'яті, народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович вважає, що Росія використовує відносини з Україною на свою користь, і потрібно приймати рішення про розрив відносин. Про це він сказав в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24".

"Основою будь-якої зовнішньої політики є відстоювання національних інтересів. Очевидно, що в інтересах України як демократичної держави - щоб по сусідству були демократичні держави. Наявність по сусідству двох агресивних авторитарних режимів - загроза для національних інтересів і безпеки України", - сказав нардеп.

Читайте також: Російський політик назвав головну відмінність України від РФ

Популярні відео

На думку В'ятровича, питання щодо Білорусі і Росії можна "об'єднати".

"Правильними є ті кроки, які робляться щодо Білорусі, тим більше що вони були спровоковані актом піратства з боку самопроголошеного президента Лукашенка. Питання Білорусі і Росії можна об'єднати, тому що ми є свідками поступового і неухильного поглинання Білорусі Росією. Потрібні політичні принципові рішення, що робити з Росією. Заявивши сьогодні, що ми припиняємо будь-які відносини з Росією, ми завтра їх не припинимо, це процес послідовний, але рішення такі потрібні", - сказав В'ятрович.

Читайте також: Гармаш розповів про цинізм Росії на переговорах щодо Донбасу

Політик зазначив, що Росія "не залишить у спокої Україну".

"Будь-які відносини України з Росією йдуть на користь Росії і на шкоду Україні, і Росія використовує будь-які відносини тільки для посилення впливу в Україні. Росія не залишить у спокої Україну", - сказав В'ятрович.

Раніше політолог Петро Охотін в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів, чи буде Росія влаштовувати провокації Україні перед зустріччю президента РФ Володимира Путіна і президента США Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги