Астрономи анонсували унікальне сонячне затемнення: як воно впливає на людину

Затемнення триватиме півтори години

Астрономи анонсували унікальне сонячне затемнення: як воно впливає на людину

Астрономи очікують 10 червня рідкісне небесне явище – сонячне затемнення, при якому Місяць не повністю затулить Сонце, а залишить "вогняне коло" навколо себе. Наступного разу таке затемнення можна буде побачити за 18 років.

Як повідомляється в сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", затемнення розпочнеться, коли Земля, Місяць і Сонце вишикуються в один ряд. За київським часом це відбудеться о 13:30. Сонце перекриють планети так, що буде видно лише "вогняне кільце". Сонячне затемнення триватиме півтори години.

Читайте також: Астрологиня попередила про вплив ретроградного Меркурія: все починає гальмувати

Популярні відео

Найкраще небесне явище роздивляться в Канаді та Гренландії. І хоча в Україні буде видно лише 5% вогняного кільця, наслідки від такого видовища можуть бути значно більшими – напруження, дратівливість, загострення хронічних хвороб, кажуть астрологи.

"Навіть операції не проводяться… Якщо люди планують якесь хірургічне втручання, то в затемнення краще його не робити", - каже астрологиня Анна Карпєєва.

Своєю чергою, в головній київській обсерваторії не виключають впливу Сонця на здоров'я людини, хоча вважають затемнення не таким агресивним, як бурі.

"Сонячні бурі – це значно сильніші процеси. Ці заряджені частинки збурюють магнітосферу, а кров людини частково іонізована. І тому, коли збурюється магнітне поле, збурюється кров людини і людина має це відчувати", - розповів старший науковий співробітник обсерваторії Сергій Осипов.

Читайте також: З грошима погано, зі здоров'ям добре: астрологиня розповіла, що чекає на Україну

Половина з-поміж опитаних журналістами киян виявилися скептиками щодо впливу затемнень на організм. А ті, хто вірять, як правило, збільшують фізичне навантаження.

Астрологи кажуть, що сонячне затемнення сприяє появі ідей, оскільки явище відбувається у знаку Близнюки. Тож легко навчатися нового і розпочинати довгострокові проєкти

"З позитивом просто прожити цей день, головне - не піти в якийсь негатив, тому що в новий місяць ми формуємо все-таки наступний місяць, а в затемнення ми формуємо такі 9 років", - пояснила Карпєєва.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чого чекати від 2021 року деяким знакам Зодіаку. Він зазначив, що 2020 рік з нумерологічної точки зору був критичним.

Джерело Україна 24 Теги