Суду щодо МН17 потрібно вирішити три основних питання - прокурор

У нідерландському суді були озвучені свідчення чотирьох очевидців запуску ракети з "Бука"

Суду щодо МН17 потрібно вирішити три основних питання - прокурор

На суді, що проходить в Нідерландах у справі малайзійського "Боїнгу", збитого над територією Донбасу в 2014 році, були озвучені покази свідків, які бачили пуск ракети з установки "Бук" в бік літака. Прокурор департаменту Офісу генпрокурора щодо злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту Олександр Банник вважає, що ці свідчення будуть вагомими у справі.

Про це він розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Ці свідчення будуть вагомими у встановленні провини обвинувачених. Сподіваємося, суд якомога швидше прийме законне і обґрунтоване рішення щодо обвинувачених, і вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Ми задоволені тим, що розпочато слухання справи по суті щодо чотирьох обвинувачених. Під час судового розгляду суд має вирішити три основних питання: щодо установки, з якої було збито літак, місцезнаходження цієї установки під час пуску ракети, а також причетність обвинувачених до цієї події", - сказав прокурор.

Читайте також: Це дуже поганий сигнал: політологиня про справу MH17 і Росію

Популярні відео

Банник зазначив, що розгляд справи і слідство тривають.

"Суд розглядає матеріали, які були зібрані міжнародною слідчою групою і передані в Нідерланди з метою розгляду щодо цих чотирьох обвинувачених. Однак хочу зазначити, що слідство триває, міжнародна слідча група продовжує розслідування, збирає докази, щоб встановити екіпаж "Буку", командування, яке віддало наказ про переміщення установки", - сказав Банник.

Читайте також: Справа MH17: в МЗС України відреагували на новий демарш Росії

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" озвучив версію, що російські військові на Донбасі, які в 2014 році збили "Боїнг" MH17, цілилися в інший літак, на борту якого були росіяни.

Джерело Україна 24 Теги