Глава МОЗ розповів, як проходить вакцинація в Україні

Відомство готове до проведення повторної вакцинації препаратом Astrazeneca

Глава МОЗ розповів, як проходить вакцинація в Україні

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів про постачання вакцин проти коронавірусу в Україну й оцінив темпи вакцинації.

"Саме в цей момент приїхала чергова партія вакцини Pfizer з наступної поставки вакцин, які ми отримуємо в рамках глобальної ініціативи COVAX. Це перша партія з партії 473 тисячі доз вакцини, які ми отримаємо до кінця цього тижня. На червень місяць у нас за розрахунками на використання є 3,9 млн вакцин, тому ми інтенсивно нарощуємо темпи вакцинації, вийшли на темпи 50 тисяч на день. Але це тільки початок, з кожним днем нарощування вакцинації відбуватиметься все інтенсивніше й інтенсивніше", - сказав міністр.

Читайте також: Може стати обов'язковим для допуску до професії — міністр про вакцинацію

Популярні відео

Ляшко додав, що також в Україні вже є вакцина Astrazeneca для того, щоб зробити друге щеплення всім тим, хто робив перше щеплення з лютого по квітень цією вакциною.

"У тих, в кого вже минуло три місяці, ласкаво запрошую до проведення другого щеплення вакциною Astrazeneca. Це вже буде завершений повний цикл вакцинації й дозволить отримати, зокрема, міжнародний сертифікат про проведення вакцинації", - зазначив глава МОЗ.

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав, як в Україні працюватимуть сертифікати вакцинації проти COVID-19.

Дані МОЗ щодо захворюваності на коронавірус в Україні станом на 8 червня:

Джерело Україна 24 Теги