Українських туристів попередили, як не створити собі проблеми за кордоном

Експертка нагадала про "заходи необхідності" для зарубіжних поїздок

Українських туристів попередили, як не створити собі проблеми за кордоном

Українські туристи, які заради поїздки за кордон купують собі негативний тест на коронавірус, можуть зіткнутися з великими проблемами.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповіла туроператор Олена Бойко.

"Будь-яка лабораторія, яка обслуговує, сертифікована, вас прийме без проблем. Ви заповнюєте анкету, потім ви просите, щоб у вас був переклад на англійську мову, робите цей тест. Це взагалі жодних проблем не створює. І з ним летите в потрібну країну. Як мінімум можна в країні потрапити в проблему, коли у тебе перевірять тест, і він виявиться позитивний. Наступний важливий момент: якщо людина, не дай бог, захворіла, і при перевірці з'ясується, що тест у неї куплений, страхова відмовить у допомозі", - пояснила Бойко.

Читайте також: Нові правила для в'їзду українців до Туреччини: названо "незрозумілий момент"

Популярні відео

За її словами, "це просто захід необхідності, який існує в реальності".

"Відкриваються країни. Відкрилися Греція, до цього Кіпр. Кіпр вимагає тести, Греція не вимагає. Уже навіть Франція сказала, що буде пускати наших громадян, але тільки за наявності щеплення. Ми для Франції перебуваємо в помаранчевій зоні, саме паспорт потрібен буде або довідка, якийсь документ, що регламентує", - додала експертка.

Читайте також: Відпочити в Єгипті й Туреччині без росіян: експерт дав поради українцям

Раніше власниця туристичної агенції Юлія Білоконь в ефірі телеканалу "Україна 24" назвала розцінки на відпочинок у Туреччині.

Джерело Україна 24 Теги