Україна посилює охорону кордону з Білоруссю: подробиці від прикордонників

Спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко розповів, що відбувається на північному кордоні

Україна посилює охорону кордону з Білоруссю: подробиці від прикордонників

Про ситуацію на кордоні України та Білорусі розповів речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Підрозділи Державної прикордонної служби на кордоні з Білоруссю несуть службу посилено. Ми про це заявляли раніше. Днями глава Держприкордонслужби відбув на одну з ділянок в межах Житомирського прикордонного загону, щоб своїми очима перевірити, як відбувається посилення, і спрямувати зусилля на подальше нарощування системної охорони кордону на ділянці з Білоруссю", — сказав він.

Читайте також: Не можна їхати до Лукашенка — Кравчук назвав нову країну для переговорів щодо Донбасу

Популярні відео

Демченко пояснив мету посилення кордону.

"Через кроки, які робить Білорусь в бік співпраці з Росією, цей напрямок є одним з тих, яким приділяється підвищена увага, щоб не допустити порушень кордону і, можливо, прориву будь-яких груп. Якщо ми пам'ятаємо, білоруська сторона любить маніпулювати інформацією — нібито з України надходить велика кількість зброї. Але ми цю інформацію спростовуємо. Крім особового складу, ми активно спрямовуємо безпілотні апарати, щоб з повітря моніторити державний кордон", — сказав він.

Раніше ексміністр оборони Андрій Загороднюк розповів, яка частина України є найбільш вразливою для нападу Росії.

Джерело Україна 24 Теги