Велике будівництво: на Дніпропетровщині відкрили "Фортецю добра" для дітей-сиріт

У малому груповому будинку житимуть четверо дітей з вихователями

Велике будівництво: на Дніпропетровщині відкрили "Фортецю добра" для дітей-сиріт

У смт Петриківка Дніпропетровської області в рамках програми "Велике будівництво" президента Володимира Зеленського відкрився малий груповий будинок для дітей-сиріт "Фортеця добра", в якому разом з вихователями будуть жити четверо дітей. Про це повідомив у Facebook голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"Відкрили малий груповий будинок для дітей-сиріт у Петриківці. Назвали його "Фортеця добра". Там 5 спалень, велика кухня-вітальня, ігрова зона. Біля будинку — молодий сад і дитячий майданчик. Цілодобово поруч з дітьми будуть вихователі. Вони допоможуть адаптуватися в соціумі", — уточнив Резніченко.

Читайте також: На Вінниччині "Велике будівництво" відновило роботу важливого медичного апарату

Це вже другий подібний будинок в області, побудований у рамках програми "Велике будівництво". Раніше малий груповий будинок було відкрито в Солоному, а незабаром такі ж будинки з'являться у селі Раївка Синельниківського району, Богданівці, Кам'янському та Покрові.

В обласному бюджеті на розвиток програми МГБ у 2021 році передбачено 2 380 000 грн.

У будинках, подібних до "Фортеці добра", кожна дитина має свого наставника. Побут дітей наближений до домашніх умов.

Нагадаємо, у 2021 році в ході "Великого будівництва" в Україні має бути побудовано і реконструйовано 95 шкіл і 70 дитячих садків. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко.

Джерело Україна 24 Теги