Росія відволікає увагу — ексміністр назвав найвразливіше місце України

Андрій Загороднюк пояснив, чи побоюватися швидкого нападу Росії

Росія відволікає увагу — ексміністр назвав найвразливіше місце України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія всупереч своїм заявам не відвела своїх армійців від кордону з Україною — відійшли тільки 10 тисяч військовиків. Ситуацію прокоментував ексміністр оборони Андрій Загороднюк в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Питання не в навчаннях, питання в боєготовності, прорахунку сценаріїв, готовності до цих сценаріїв. Моя суб'єктивна думка — що найбільша загроза залишається з боку моря, а не з землі. Вони можуть відвертати увагу, накопичувати війська, але як це було у квітні, коли ми всі про це говорили, так і зараз, так і влітку — їм невигідно починати бойові дії проти України, тому що це закінчиться страшними санкціями, які можуть призвести до серйозних втрат. І вони знають, що наші сухопутні війська більш боєздатні, ніж були у 2014-2015 роках", — сказав він.

Читайте також: Скоро танки Росії будуть на кордоні з Польщею — експерт про постачання зброї до Білорусі

Популярні відео

За словами Загороднюка, Росія буде підігрівати ситуацію заради торгу з Заходом.

"З точки зору раціональності їм як у квітні не потрібно було сюди приходити, так і зараз. Звичайно, вони будуть підтримувати градус напруги аж до осені, і далі торгуватися за свої політичні інтереси з Америкою і нами, Європою. Військова загроза — це елемент політичного торгу, особливо напередодні зустрічей, всі це знають і розуміють. Путін підіймає ставки своєї важливості в політичній грі", — сказав він.

Раніше російський політичний і громадський діяч Марк Фейгін розповів, який фактор може змусити Росію напасти на Україну.

Джерело Україна 24 Теги