Карантин в Україні можуть послабити — "слуга народу" розповів подробиці

Михайло Радуцький розповів про позитивні тенденції у статистиці з коронавірусу

Карантин в Україні можуть послабити — "слуга народу" розповів подробиці

Уряд має підстави послабити карантин в Україні, заявив нардеп з фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"На сьогодні ми бачимо значне зменшення кількості нових хворих. Наприклад, сьогодні тих, хто одужав, у 4 рази більше, ніж тих, хто захворів – такої статистики в Україні взагалі ще не було. Сьогодні завантаженість лікарень становить 18%, завантаженість реанімаційних ліжок – 32%, завантаженість апаратів ШВЛ – 9%. Це насамперед говорить про те, що ми підійшли до завершення третьої хвилі коронавірусу. На сьогодні в уряду є підстави послабити карантин", — сказав він.

Читайте також: В Україні закриваються коронавірусні відділення - лікар пояснив причини

Популярні відео

За словами Радуцького, наступна хвиля буде не раніше осені.

"Сьогодні не залишилось навіть жодної помаранчевої зони, всі області жовті, деякі наблизились до позначок зеленої зони. Тому є підстави послабити карантин, тим більше що наступну хвилю всі вчені, всі експерти прогнозують не раніше осені цього року. Коронавірус – це сезонне захворювання, як і будь-яке вірусне захворювання. Тому, думаю, влітку уряд може собі дозволити це (послаблення карантину – ред.) зробити. Побачимо", — сказав він.

Раніше ексміністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька розповіла, чи варто послаблювати карантин влітку.

Нагадаємо, за даними МОЗ на 3 червня, на понад 7 тисяч осіб зменшилася кількість активних хворих на COVID19. Нових випадків за добу 2 581. Сьогодні хворіє 86 367 осіб — це на 7 040 осіб менше, ніж минулої доби. 102 особи померли, 9 519 - одужали. Госпіталізовано за добу 1 059 осіб. Найбільше нових випадків у Києві - 529. 

 

Джерело Україна 24 Теги