Озброєні люди вдерлись на ринок у Києві: подробиці та відео

На місці працюють слідчі, вони збирають документи, факти проникнення, спілкуються з працівниками ринку

Озброєні люди вдерлись на ринок у Києві: подробиці та відео

На ринку «Столичний» у Києві спроба захоплення. Кілька годин тому невідомі озброєні люди проникли на територію ринку. Туди ж прибули спецпідрозділ Нацполіції та Нацгвардія. Почалося протистояння з правоохоронцями. Подробиці від кореспондентки «Україна 24» з місця подій.

Потрапити всередину ринку неможливо, тому що тут невідомі озброєні люди у формі. Єдине, що відрізняє їх від працівників Нацгвардії, Нацполіції  - це жовта стрічка на лівій руці. За словами людей, які вийшли з ринку, їх близько 80, вони вже встигли потрапити всередину, драбинами залазили всередину, через дах. Щось трощили бітами, дубинками, сокирами. Зараз ми зайти всередину не можемо, тому що вхід заблокований. Стоїть черга з автомобілів. Люди до кінця не розуміють, що відбувається, тому що не можуть потрапити до ринку. Прямо зараз ми чекаємо на юриста ринку «Столичний», який нас разом з Нацгвардією забере всередину, де ми зможемо побачити більше. На місці працює Нацполіція, Нацгвардія і спецпідрозділи.

Читайте також: "Тітушки кажуть, кому їхати": нардеп про війну перевізників у Броварах

Популярні відео

Через деякий час знімальна група потрапила всередину ринку. Кореспондентка розповіла нові подробиці.

Нацгвардія закрила вхід до того павільйону, стосовно якого була інформація про замінування, але юрист ринку спростував цю інформацію. На місці продовжують працювати вибухотехніки. Деякі співробітники не можуть потрапити на роботу. За словами керівництва столичного ринку, у павільйоні, де відбуваються події, зараз немає звичайних покупців. Не на камеру нам сказали про те, що є випадки сутичок з поліцією, поліція навіть застосовувала сльозогінний газ.

Юрист говорить, що ця ситуація відбувається на підґрунті правовласності, і додає, що невідомі, які потрапили сьогодні на територію ринку, також вважають, що мають право на столичний ринок, тому все це має юридичний характер.

На місці працюють слідчі, вони збирають документи, факти проникнення, спілкуються з працівниками ринку.  

Станом на 14:48 Нацгвардія і поліція, які там перебувають приблизно з 7:00, чергують на ринку. На вході також стоять невідомі в повному обмундируванні, балаклавах, бронежилетах. На ринок вже можна вільно пройти, перекритий тільки один павільйон "Овочі - фрукти", а ще два оточили нацгвардійці. Всередині ще перебувати невідомі. За словами правоохоронців, три співробітники постраждали, в поліції перевіряють ліцензії цих охоронних фірм.

Популярні відео

"Там була приватна охорона, яка намагалася змінити фізично іншу приватну охорону. Уже тривалий період відбувається суперечка між суб'єктами господарювання щодо власності на цю адміністративну будівлю, тому і відбуваються такі конфлікти", - розповів начальник ГУ Нацполіції у Києві Андрій Нєбитов.

Нагадаємо, економічний експерт Віктор Скаршевський в ефірі каналу "Україна 24" пояснив масову стрілянину в Броварах переділом ринку перевезень.

Джерело Україна 24 Теги