Впав у водоспад: нові подробиці трагічної загибелі дитини на Львівщині

Вчитель, який намагався врятувати школяра, потрапив до лікарні

Впав у водоспад: нові подробиці трагічної загибелі дитини на Львівщині

У Львівській області 2 червня школяр загинув під час екскурсії до карпатського водоспаду в селі Кам'янка Стрийського району. 12-річний хлопець хотів зробити селфі, послизнувся і впав в урвище. Він зачепився за дерево і кілька хвилин провисів під натиском води. Учня кинувся рятувати вчитель, та нічим не зміг зарадити – дитина загинула.

Як повідомляється в сюжеті програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24", група з 44 львівських школярів на екскурсію їздила з п'ятьма дорослими - трьома вчителями та двома батьками. Після трагедії класний керівник потрапив до лікарні з серцевим нападом. Вчитель, який кинувся на допомогу, наковтався води і його з переохолодженням теж ушпиталили.

"Хлопчик послизнувся, впав у водоспад, один із вчителів, вчитель християнської етики, відразу кинувся його рятувати, викликали ДСНС, швидку… На жаль, не вдалося врятувати Артема… Інструктаж з техніки безпеки завжди проводиться плюс дорослі наголошують, що це секунда діла була", - каже директорка школи Тетяна Іванів.

Читайте також: Трагічна смерть онука Філімонова: з'явились нові подробиці

Популярні відео

Трагедію також прокоментував речник управління ДСНС у Львівській області Ігор Курус:

"Дитина, перебуваючи біля водоспаду, впала й опинилася під водою. Рятувальники за допомогою бензопили вивільнили дитину з-під дерева, за яке вона зачепилась, мотузками витягли на берег та передали медикам. Медики констатували смерть".

Читайте також: У Львові каналізаційний люк вбив дитину: нові подробиці жахливої трагедії

Раніше в Одесі 12-річна школярка, яка мріяла стати моделлю, померла від анорексії.

Джерело Україна 24 Теги