Що робити, якщо одна звивина: Гордон про вчинок скандальної блогерки

Журналіст вважає, що держава повинна адекватно відреагувати

Що робити, якщо одна звивина: Гордон про вчинок скандальної блогерки

У Києві популярна блогерка з друзями зняла номер у готелі, і потім компанія влаштувала там погром, фіксуючи все це на відео. Адміністрація готелю викликала поліцію, і тепер блогерці та її друзям загрожує до 4-х років в'язниці. Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" прокоментував інцидент.

"Завжди в різних поколіннях є такі люди, це нормальна ситуація. Просто держава повинна реагувати адекватно, треба показати: дивіться, ось це напівбожевільна блогерка, зробила це, це і це. За це вона отримала те-то і те-то. Ну і все, громадяни вибирають. Хочете так само - будь ласка, будемо і вас в'язати. Які проблеми?" - сказав Гордон.

Читайте також: Вибрала Росію: подробиці гучного скандалу з блогеркою з Києва

Популярні відео

Журналіст звернув увагу на те, що такі люди хочуть отримати хайп не за допомогою досягнень.

"Якщо в голові дві звивини, а може одна, що тут зробиш? Людина хоче хайпа. Вона ж не хоче хайпа ціною того, що винайде засіб проти якоїсь важкої хвороби або заробляючи в ІT десятки тисяч доларів. Вона хоче хайпа за рахунок того, що вона громить номер готелю. Це дуже погано, що тут сказати?" - прокоментував Гордон.

Читайте також: "Не треба бути худобою": Гордон вимагає вибачень від блогерів

Популярні відео

Нагадаємо, в березні скандал зі стосунками двох блогерів - восьмирічної Мілани й тринадцятирічного Павла - обурив інтернет-користувачів і дійшов до поліції.

Джерело Україна 24 Теги