Європа скаже Шарію "до побачення": екснардеп про справу блогера

Борислав Береза також розповів, чому Анатолій Шарій не поскаржився в ЄСПЛ

Європа скаже Шарію "до побачення": екснардеп про справу блогера

Блогер Анатолій Шарій, якого Литва позбавила статусу біженця, може опинитися в Росії або Білорусі, оскільки інші країни не готові його прийняти.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза.

"Позбавили його посвідки на проживання в Литві та політичного притулку саме завдяки роботі адвоката Марка Фейгіна. Це талановитий адвокат, який системно бореться з Шарієм. І зараз він доводить далі. В Іспанії він живе саме на підставі тих документів, які отримав у Литві. Тому він може пересуватися по всій Європі саме завдяки цим документам… Можливо, що Іспанія теж скаже йому "до побачення". Тоді йому потрібно буде переїжджати до іншої країни. Він не дуже хоче їхати до Росії чи Білорусі, але це останні країни, які його готові прийняти. Якщо підтвердиться зараз все, що запущено проти нього Фейгіним, а система показує, що так, то, найімовірніше, він повинен буде залишити Європу", - заявив Береза.

Читайте також: Шарія не позбавляють громадянства, його не шукає Інтерпол - генерал СБУ пояснив причини

Популярні відео

Колишній нардеп також зауважив, що Шарій не квапиться звертатися до Європейського суду з прав людини.

"Він не звертається до ЄСПЛ, тому що експертиза ЄСПЛ покаже, що він не є блогером, а є пропагандистом. Це відрізняє його від дійсно блогера. Йому нічого не світить позитивного від звернення до ЄСПЛ. Це можу сказати гарантовано", - наголосив він.

Читайте також: "Справа не одного дня": політолог розповів, скільки часу займе екстрадиція Шарія

Зазначимо, що в Україні блогеру Анатолію Шарію оголосили підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян.

Джерело Україна 24 Теги