Україну бачать як джерело небезпеки — академік про послаблення карантину

Сергій Комісаренко розповів, що буде, якщо послабити епідемічні обмеження

Україну бачать як джерело небезпеки — академік про послаблення карантину

На літо в Україні хочуть послабити карантинні обмеження. Чи не призведе це до нового сплеску, розповів голова комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО, академік Сергій Комісаренко у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Дуже складно припинити пересування людей, які починають їздити в період відпусток. Думаю, що послаблення карантину – це і дозвіл людям пересуватися більш вільно, те, що фактично робиться в усіх країнах. Воно, звичайно, призведе до більшої кількості інфікованих. Але з рештою людям потрібна якась воля і потрібно використати відпустку на своє благо", — сказав він.

Читайте також: Будуть нові хвилі — ексміністерка висловилася про ситуацію з коронавірусом

Популярні відео

Комісаренко зазначив, що інші країни поки розглядають Україну як джерело небезпеки у зв’язку з COVID-19.

"Чи послабить Україна ці обмеження – думаю, що так, але треба бути обережними. Бо одні країни зараз розглядають інші країни з приводу того, щоб не дозволити масового приїзду людей звідти, де є небезпека. Поки що Україну розглядають як джерело небезпеки. Але ми бачимо зараз за статистикою, що в нас значно зменшилась кількість інфікованих і померлих, однак показники досить високі", — сказав він.

Раніше Комісаренко розповів, які варіанти вакцини від коронавірусу розробляються в Україні.

Додамо, станом на ранок 1 червня на понад 10 тисяч осіб зменшилася кількість активних хворих на COVID19. Нових випадків за добу: 2 137. Сьогодні хворіє 100 765 осіб, це на 10 111 менше, ніж минулої доби. 163 особи померло, 12 085 одужало. Найбільше нових випадків у Києві: 434. Госпіталізовано за добу: 579.

Джерело Україна 24 Теги