Низка країн починає пускати українців — куди можна поїхати на відпочинок

Через зниження захворюваності країни ЄС починають послаблювати карантин

Низка країн починає пускати українців — куди можна поїхати на відпочинок

В Україні знижуються показники захворюваності на коронавірус, меншає хворих і загалом по Європі. Тож країни одна за одною послаблюють карантин. Де вже чекають на українських туристів — у програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

Болгарія відсьогодні, з 1 червня, змінює правила в'їзду для українців. Тепер до країни пускатимуть туристів, які мають на руках негативний ПЛР-тест, який зробили не пізніше останніх 72 годин. Або людей, які перехворіли на COVID-19 впродовж останніх пів року і мають позитивний ПЛР-тест або довідку про антитіла. Також до Болгарії можуть в'їжджати українці, які отримали обидві вакцини від коронавірусу.

Читайте також: Три країни Європи можуть відкрити кордони для українських туристів: прогноз

Популярні відео

Грузія відсьогодні відкриває сухопутні кордони. Перетнути кордон можуть українці, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 або ж мають свіжий негативний ПЛР-тест. Крім того, туристам рекомендується придбати медичну страховку, яка покриє всі випадки, пов'язані з COVID-19.

А в Грецію цього тижня починають літати чартерні рейси. Ця європейська країна відкрила кордони для туристів з України з 16 травня. Однак поки що прилетіти до Греції можна було тільки регулярними рейсами або ж дістатись до курортів на автобусі. З відкриттям чартерів відпочинок у Греції стане значно доступнішим. Вартість тижневого туру на острови Крит або Родос на найближчі дати починається з 14 тисячі гривень на двох без харчування.

Раніше експерт у сфері туризму Олександр Новиковський назвав найпопулярніші в українців країни.

Джерело Україна 24 Теги