Астрологиня попередила про вплив ретроградного Меркурія: все починає гальмувати

Ретроградний Меркурій спостерігається вдруге за рік

Астрологиня попередила про вплив ретроградного Меркурія: все починає гальмувати

Тричі на рік Меркурій тримає в страху ледь не всю планету, тому що стає ретроградним.

Як повідомляється в сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", в наступні три тижні астрологи застерігають від дорогих покупок, подорожей та зміни роботи і радять усі починання відкласти на потім.

"Поки планета ретроградна – взагалі починає все гальмувати, чим вона на землі управляє. Ми можемо недоотримувати якісь документи, ми можемо їх втрачати, в нас можуть ламатися автівки. Ми можемо мати неточну комунікацію. Люди можуть говорити одне, а ми їх сприймати по-іншому", - розповіла астрологиня Ольга Масна.

Зазначимо, що багато людей достеменно не знають, в чому полягає ретроградність. Насправді це оптична ілюзія – коли землянам здається, що Меркурій раптом зупинився і почав рухатися в протилежний бік, хоча насправді він своєї траєкторії не змінював.

Читайте також: З грошима погано, зі здоров'ям добре: астрологиня розповіла, що чекає на Україну

Популярні відео

Психологи запевняють, що річ не в Меркурії, і навіть не в його ретроградності, а в самонавіюванні, коли власні невдачі легше перекласти на "сили небесні".

"Це дуже зручно з одного боку, а з іншого – дуже небезпечно. Але насамперед – це дуже інфантильна поведінка з точки зору психології. Тому що ми відмовляємося брати відповідальність за своє життя на себе – і віддаємо її якомусь невідомому ретроградному Меркурію", - пояснила психологиня Олена Рихальська.

Зі свого боку, астрологи запевняють, що вірити чи ні у небесні феномени – справа кожного. Вони діляться секретами, як скористатися ретроградністю планети собі ж на благо.

"Не можна починати абсолютно нових дій, але якщо вам є що переробити - це дуже класний момент", - розповіла Ольга Масна.

Ретроградний Меркурій спостерігається вже вдруге за цей рік, попереду ще одна ретроградність - у вересні.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чого чекати від 2021 року деяким знакам Зодіаку. Він зазначив, що 2020 рік з нумерологічної точки зору був критичним.

Джерело Україна 24 Теги