Компенсації за житло переселенцям з Донбасу: заступник міністра розповів, як їх отримати

Заступник міністра розповів про порядок отримання компенсації за зруйноване житло на Донбасі

Компенсації за житло переселенцям з Донбасу: заступник міністра розповів, як їх отримати

Компенсації за зруйноване на Донбасі житло мають повністю виплатити до 2023 року — про це розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський у програмі "Зворотний зв’язок" на телеканалі "Україна 24".

"Для того, щоб отримати компенсацію за повністю зруйноване житло, особи, які є власниками цього житла, повинні звернутися до місцевого органу влади. Як правило, це військово-цивільна адміністрація. Звертатися потрібно з відповідною заявою, до заяви долучається низка документів, зокрема копія паспорта, копія індивідуального податкового номера, а також документи, які підтверджують власність на цей об’єкт житлового фонду", — сказав він.

Читайте також: Проблему пенсій для переселенців з Донбасу можна вирішити за однієї умови – ексміністр

Замлинський розповів, як визначається компенсація за житло.

"Нещодавно Мінрегіонбуд переглянув опосередковану вартість спорудженого житла в сторону збільшення. Ці величини також беруться до уваги, коли комісія розглядає питання щодо компенсації громадянам України за зруйноване житло. Звісно, що сума компенсації також визначається на основі цих нормативів. Хочу наголосити, що максимальна сума коштів, яка може бути отримана за зруйноване житло, становить 300 тис. грн", — сказав він.

Раніше голова Всеукраїнської асоціації переселенців Руслан Калінін розповів, як переселенці можуть за пільговими програмами придбати житло.

Джерело Україна 24 Теги