В Україні повний провал — лікар різко висловився про вакцинацію від COVID-19

Андрій Александрін порівняв вакцинацію в Україні та в інших країнах

В Україні повний провал — лікар різко висловився про вакцинацію від COVID-19

Україна повністю провалила вакцинацію від коронавірусу, заявив керівник національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"В Україні повний провал, тому що навіть ті люди, які хочуть вакцинуватися, не мають такої можливості. Ми бачимо, що на сьогодні ті країни, де охоплення понад 50%, дійсно максимально мотивують своє населення. Навіть вже почали вакцинувати наших заробітчан, які їздять до Польщі, при в'їзді їм колють однодозову "Джонсон і Джонсон", коли приїжджаєш до Ізраїлю — можна отримати і Pfizer, і CoviShield, і Moderna. Ми побачили, що вакцинація настільки доступна, що може вакцинуватися хто хоче", — сказав він.

Читайте також: Зривів не буде: ексміністерка назвала головну проблему з вакцинами від COVID-19

Популярні відео

За словами Александріна, людей, які змогли записатися на щеплення, піддають непотрібному ризику.

"Але в нашій країні немає такої можливості, у нас при вакцинації людей все одно піддають ризикам, тому що потрібно прийти й вистояти чергу під кабінетом пункту, який перебуває в лікувальному закладі, а там і кашляють, і чхають, і діти, і люди похилого віку. У всьому світі вакцинація робиться в польових умовах, щоб мінімізувати тісні контакти", — сказав він.

Раніше Александрін розповів, чи дотримає новий глава МОЗ Віктор Ляшко своєї обіцянки вакцинувати до кінця літа 5 млн українців.

Дані МОЗ щодо захворюваності на коронавірус в Україні станом на ранок 23 травня:

Джерело Україна 24 Теги