Вакцинація від коронавірусу: лікар пояснив, чи дотримає Ляшко своєї обіцянки

Андрій Александрін розповів, що потрібно змінити в процесі вакцинації українців

Вакцинація від коронавірусу: лікар пояснив, чи дотримає Ляшко своєї обіцянки

Плани нового міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка щодо вакцинації від коронавірусу навряд чи будуть виконані, заявив керівник національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я не особливо вірю (в плани вакцинувати 5 млн осіб до кінця літа — ред.), тому що у нас найголовніша проблема: досі системно — це саме й було завдання Віктора Ляшка, підготувати систему охорони здоров'я до масової вакцинопрофілактики — ми системно не створили безпечний процес. У нас й досі вся вакцинація проходить виключно в лікувальних установах", — сказав він.

Читайте також: Зривів не буде: ексміністерка назвала головну проблему з вакцинами від COVID-19

Популярні відео

Александрін розповів, як необхідно проводити вакцинацію.

"Нам потрібно виводити вакцинацію з лікувальних приміщень, щоб робити її більш безпечною для населення України. І на сьогодні у нас просто розтягується процес у часі, тому що фізично немає вакцин в Україні. Те, що нам обіцяли, що на вихідних днях почнуть вакцинувати тих, хто зареєструвалися в "Дії" — цього зробити неможливо, тому що вакцини немає, і найголовніше, як медики кажуть: а хто вакцинуватиме? Тобто для медиків взагалі вихідних не залишили?" — сказав він.

Читайте також: Вакцинованих мало: лікар пояснив, як українці захистяться від коронавірусу

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко пообіцяв вакцинувати до кінця літа 5 млн українців.

Дані МОЗ по захворюваності на коронавірус в Україні станом на ранок 23 травня:

Джерело Україна 24 Теги