У ОРДЛО не залишилося аргументів — в ТКГ розповіли про серйозну проблему на Донбасі

Тетяна Іванова розповіла, що потрібно представникам ОРДЛО для відкриття КПВВ

У ОРДЛО не залишилося аргументів — в ТКГ розповіли про серйозну проблему на Донбасі

ОРДЛО шукають чергові приводи, щоб не відкривати контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі — про це заявила членкиня гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи Тетяна Іванова в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Україна вже 4 рази гарантувала всім безпеку для того, щоб пропускні пункти в Золотому та Щастя були відкриті. Про це ми говорили на останньому ТКГ. І якщо для цього буде потрібна якась п'ята гарантія, ми надамо і п'яту, і шосту. Але це тільки привід представникам ОРДЛО для того, щоб не відкривати КПВВ. Ми дамо ще гарантію, якщо це буде потрібно для того, щоб КПВВ запрацювали, оскільки це дійсно гуманітарне питання, вирішення якого потребують наші громадяни, які перебувають на непідконтрольній території", — сказала вона.

Читайте також: Ляпас для Москви: в ТКГ розповіли про плани з приводу Донбасу

 

Популярні відео

За словами Іванової, в окупантів не залишилося причин, якими б можна було пояснити закриті КПВВ.

"Я вважаю, що зрушення можливі, оскільки це був останній привід, яким оперувала сторона ОРДЛО, щоб не відкривати КПВВ. Інших аргументів у сторони ОРДЛО вже не залишилося, тільки отримання підтвердження в безпеці від України", — сказала вона.

Раніше спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович пояснив, чому досі не відкриті КПВВ.

Джерело Україна 24 Теги