Подарунки вже чекають: на "Україна 24" стартує новий конкурс

Потрібно уважно стежити за проєктами "Ранок Чемпіонів" і "Сьогодні ранок Вихідний"

Подарунки вже чекають: на "Україна 24" стартує новий конкурс

До головної футбольної події року - EURO 2020 залишаються лічені дні. 

Перед початком турніру ви маєте унікальну можливість виграти цінні призи від наших партнерів. Для цього потрібно лише уважно стежити за проєктами "Ранок Чемпіонів" і "Сьогодні ранок Вихідний" на телеканалі "Україна 24" та правильно відповідати на запитання нашої Євровікторини. І головне - виконувати всі умови конкурсу.

Подарунки вже чекають на вас!

Вікторина стартує вже цього вівторка - 25 травня. Ваші знання - ваші перемоги!

Офіційні правила конкурсу «Євро2020» в рамках програм «Ранок Чемпіонів» та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою»

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила (далі – «Правила») визначають порядок проведення конкурсу, умови участі в конкурсі, механізм голосування та інші необхідні умови.

1.2. Організатором відкритого конкурсу (далі – «Конкурс») є ТОВ «Новинна Група Україна», місцеперебування : 03148, м. Київ, вул. Героїв Космосу, 4. ( далі – Організатор).

1.3. Конкурс не є лотереєю або іншим заходом, заснованим на ризику.

1.4. У конкурсі забороняється брати участь працівникам Організатора.

1.5.  Правила  опубліковані в офіційній групі Facebook «Ukraine 24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на вебсайті телеканалу «Україна 24» https://ukraina24.segodnya.ua/.

1.6. Факт участі в Конкурсі підтверджує ознайомлення учасників із зазначеними  Правилами проведення Конкурсу.

2. Умови участі в Конкурсі

2.1. Конкурс проводиться на території України. До участі в Конкурсі допускається будь-який громадянин України, який досяг  18 років, окрім громадян України, які проживають на непідконтрольних Україні територіях у Донецькій, Луганській областях чи Автономній Республіці Крим та не можуть самостійно отримати приз.

2.2. Беручи участь у Конкурсі, Учасники підтверджують свою згоду з цими Правилами   й усіма умовами участі в Конкурсі, а також з оприлюдненням своїх особистих даних під час ефіру програм «Ранок Чемпіонів», «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою» та публікацією особистих даних в офіційній групі Facebook «Ukraine 24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua та на вебсайті телеканалу «Україна 24» https://ukraina24.segodnya.ua/.

2.3. Конкурс проводиться під час ефіру програм «Ранок Чемпіонів» та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою» на телеканалі «Україна 24» за допомогою месенджерів Viber та Telegram за номером телефону+38(050) 324 24 24. Час ефіру програм «Ранок Чемпіонів» та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою»  зазначається в телепрограмі телеканалу «Україна 24».

2.4. Для участі в Конкурсі необхідно:

2.4.1. Першим надати правильну відповідь на запитання, поставлене ведучим програми, за допомогою месенджерів Viber та/ абоTelegram за номером телефону +38(050) 324 24 24.

2.4.2. Зазначити своє П.І.Б., контактний номер телефону для зворотного зв’язку,  місто/село, область проживання, озвучити запитання та відповідь, а також надіслати коротке відео до 30 секунд (зняте на телефон) про роль футболу у своєму житті  з побажаннями збірній України з футболу.

2.4.3. Команда Виконавця залишає за собою право не оголошувати під час проведення конкурсу відповіді/запитання, які суперечать цим Правилам, мають образливий характер, закликають до насильства та розпалювання ненависті, а також роботи, які викликають сумнів в автентичності виконання, містять ознаки порушення прав та/або охоронюваних законом інтересів третіх осіб.

3. Термін проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться в період з 24.05.2021 року по 11.06.2021 року включно. Результати будуть оголошені в прямому ефірі кожної програми «Ранок Чемпіонів» та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою». Роботи на конкурс приймаються кожного прямого ефіру  програми «Ранок Чемпіонів» з 7:55 до 8:20 та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою» з 9:30 до 10:10.

4. Призовий фонд конкурсу

4.1. Призовим фондом Конкурсу є сертифікат на річну передплату на сервіс цифрового телебачення OLL.TV тощо. Організатором можуть бути визначені й інші призи /подарунки  учасникам Конкурсу.

5. Визначення переможців

5.1. Призи отримують учасники, які першими надали правильну відповідь та виконали всі умови Конкурсу. За одну програму може бути  визначений 1 (один) переможець.

5.1.2. Перша правильна відповідь буде обиратися за часом надходження в месенджер Viber та Telegram за номером  телефону +38(050) 324 24.

5.3. Імена Фіналістів озвучуються в програмах «Ранок Чемпіонів» та «Ранок Вихідний з Ю. Галушкою» ведучим програми та можуть бути опубліковані в офіційній групі Facebook «Ukraine 24» https://www.facebook.com/www.ukraine24.uaта на вебсайті телеканалу «Україна 24» (https://ukraina24.segodnya.ua/).

5.4. Організатор зв'язується з Фіналістом за допомогою соціальних мереж Viber та Telegram або    телефоном. Фіналіст зобов'язаний надати всі необхідні для отримання Призу дані, а саме:  своє П.І.Б., місце проживання, ІНН, номер мобільного телефону, номер та адресу поштового відділення Нової пошти або Укрпошти для отримання Призу.

5.5. Зазначений вище Приз не може бути виданий у грошовому еквіваленті й обміну та поверненню не підлягає.

5.6. Організатор не несе відповідальності за технічні збої в роботі обладнання Учасників, збої в роботі інтернет-каналу, затримки в обробці запитів додатком Конкурсу, можливі проблеми в роботі серверів Facebook, можливі проблеми з телефонною лінією під час ефіру, затримки в роботі поштових сервісів.

5.7. У разі відмови Переможця від призу Організатор залишає за собою право ухвалити рішення про подальше використання призу без будь-якої компенсації Переможцю.

5.8. Організатор залишає за собою право опублікувати на офіційній сторінці каналу «Україна 24» у Facebook, що розміщена за посиланням https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua, та на вебсайті телеканалу «Україна 24» (https://ukraina24.segodnya.ua/) Прізвище та Ім’я, відповідь, озвучені в студії телеканалу  під час прямого ефіру, Переможців конкурсу в рекламних цілях і з метою сповіщення про перемогу Переможців у Конкурсі. Приймаючи умови Конкурсу, учасники тим самим дають свою згоду на  обробку та публікацію  їхніх персональних даних у зазначених цілях у разі, якщо вони будуть визнані Переможцями.

5.9. Учасники Конкурсу, діючи вільно, власною  волею і в своїх інтересах, дають згоду Організатору, а також його афілійованим і / або уповноваженим особам на обробку своїх персональних даних, що надаються Організатору в зв'язку з проведенням Конкурсу будь-якими способами, включно збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, оновлення, уточнення, зміну, електронне копіювання, вилучення, використання, передачу, знеособлення, транскордонну передачу, блокування, видалення, знищення, для цілей проведення Конкурсу й виконання пов'язаних з ним вимог законодавства. Дана згода є конкретною, поінформованою і свідомою.

5.10. Організатор не несе відповідальності в разі неможливості зв'язатися з Переможцем Конкурсу внаслідок неправильно зазначених Переможцем своїх контактних даних.

5.11. Організатор має право  зняти учасника з Конкурсу за  виявлення обставин, які, на думку Організатора, свідчать про можливе недотримання правил Конкурсу.

5.12. Організатор не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо невиконання зобов'язань є наслідком обставин непереборної сили. Організатор не відшкодовує витрати і шкоду учасникам Конкурсу, пов'язані з участю в Конкурсі.

5.13. Організатор має право відмовити Переможцю в  Призі, якщо Переможець надав про себе неправильну  інформацію, надав її несвоєчасно або яким-небудь іншим чином порушив Правила проведення Конкурсу.

6. Інші Умови

6.1. Організатор має право вносити будь-які зміни в правила проведення Конкурсу шляхом їх публікації на офіційній сторінці телеканалу «Україна 24» у Facebook, що розміщена за посиланням https://www.facebook.com/www.ukraine24.ua, та на вебсайті телеканалу «Україна 24» https://ukraina24.segodnya.ua/.

6.2. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням Конкурсу, є остаточними і поширюються на всіх учасників.

6.3. Організатор залишає за собою право не вступати в листування або інші контакти з учасниками Конкурсу, крім випадків, передбачених цими Правилами.

6.4. Організатор не несе відповідальності за:

-  неотримання, зокрема у встановлений термін, від учасників листів і / або документів, необхідних для отримання призу Конкурсу, з технічних чи інших причин, не залежних від Організатора;

- повідомлення учасниками неповних і / або неправильних  контактних та інших даних відповідно до цих  Правил;

- помилки / збої під час  передачі даних  мережею інтернет або відсутність зв'язку з вини організацій зв'язку, в результаті технічних проблем  або шахрайства в мережі і інтернет і / або каналів зв'язку, що використовуються під час  проведення Конкурсу, а також з інших причин, не залежних від Організатора;

- невиконання / несвоєчасне виконання учасниками своїх обов'язків, передбачених цими Правилами;

- Організатор не несе відповідальності за порушення особами, які беруть участь у Конкурсі, прав будь-якої третьої сторони, серед них й  інтелектуальних прав.

Учасник зобов'язується самостійно і своїм коштом відшкодувати  збитки, пов'язані з порушенням будь-яких прав третіх осіб.

6.5. Учасники Конкурсу зобов'язані дотримуватися Правил Конкурсу. Беручи участь у Конкурсі, Учасник підтверджує ознайомлення та свою згоду з «Правилами Конкурсу».

Джерело Україна 24 Теги