"Вишиванка DAY": зірки та ведучі "Україна 24" взяли участь у модному показі

У День вишиванки у Києві відбулося яскраве шоу, а у Вінниці новонародженим подарували вишивані сорочки

"Вишиванка DAY": зірки та ведучі "Україна 24" взяли участь у модному показі

100-річні реліквії та найсучасніші дизайнерські витвори: у Києві відбувся грандіозний показ "Вишиванка DAY", традиційно організований "Україною-24" та новинами "Сьогодні". Подробиці — у програмі "Сьогодні Новини".

Ексклюзивні вбрання продемонстрували відомі українці, зірки шоу-бізнесу і, звісно, ведучі каналів "Україна" і "Україна 24". На жаль, через коронавірус показ був закритий для відвідувачів. Але його можна було дивитися в нашому ефірі, у YouTube, соцмережах “України 24” та новин “Сьогодні”. Записи там є й досі. Якщо не подивилися наживо, не відмовляйте собі в задоволенні — дивіться запис.

"Для мене це особливий день, бо я вперше на такому святі, і ще особливий він тим, що я тут зі своєю донькою та мамою. Я поповнюю арсенал вишитих сорочок для доньки, в неї вже їх кілька, і ще я зробила подарунок для мами, це вишита сорочка", — розповіла ведуча програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" Олена Чабак.

Читайте також: "Вишиванка DAY": українські зірки показали, як готуються до свята

Популярні відео

Півсотні вишиванок сьогодні подарували вінничани новонародженим. Малесенькі сорочки із натуральної тканини, вишиті вручну роздавали у пологових.

"Ми дуже щасливі тому що це наш перший подаруночок, ми будемо берегти її", — каже мати новонародженого Вікторія Гуменюк.

Гроші на обнови  для немовлят збирали на благодійних ярмарках. Хлопчикам дарували зі стриманими кольорами, дівчатам – з яскравими червоними маками. Під час виписки породіль зустрічали музиканти, які також були одягнені у вишиванки.

Джерело Україна 24 Теги