"Вишиванка DAY": ведучі каналу "Україна 24" візьмуть участь у модному показі

Цього року показ "Вишиванка DAY" відбудеться на найкращому оглядовому майданчику столиці

"Вишиванка DAY": ведучі каналу "Україна 24" візьмуть участь у модному показі

20-го травня у Києві відбудеться модний показ "Вишиванка DAY". Ведучі загальнонаціонального телеканалу "Україна 24" візьмуть участь у традиційному святі та пройдуться подіумом у власних і дизайнерських вишиванках.

Віолетта Логунова, ведуча програми "Україна сьогодні", приєднається до колег та пройдеться зірковим подіумом у яскравій вишиванці. Віолетта вже обрала стильний образ до свята та готова здивувати глядачів етнічним нарядом.

Ведуча "Сьогодні Ранок. Вихідний" Юлія Галушка — власниця не просто вишиванки, а справжньої реліквії. На модному показі Юлія продемонструє 100-річну вишиванку, яка дісталась ведучій від прабабусі. 

Також ведуча новин Лада Тесфайє вже готується разом з донькою з'явитися на святі "Вишиванка DAY" й розповісти свою особливу історію:

"Свою вишиванку я довго не могла знайти — чекала слушного моменту. І цього року, приїхавши в гості до друзів у Чернівці на Великдень, ми з донькою отримали від них подарунки — дві чарівні вишиті сукні. З допомогою українського одягу ми транслюємо не тільки внутрішній стан, але й наші взаємини зі світом".

Рік тому команда загальнонаціонального каналу разом зі зразково-показовим оркестром Збройних Сил України зворушливо заспівали Гімн в подарунок глядачам до Дня Незалежності. Олена Чабак, ведуча "Сьогодні. Ранок", надихнулась піднесеною атмосферою, що панувала на майданчику, та вирішила започаткувала особливу традицію — носити вишиванки разом з родиною. Тому цього року Олена разом з мамою та донькою теж пройдуться червоною доріжкою на "Вишиванка DAY".

"Мені у спадок від бабусь дісталося кілька вишитих рушників та подушок. Проте, на жаль, жодної вишитої сорочки. Саме тому я вирішила започаткувати традицію й подарувати мамі вишиванку. До вибору підійшли з усією відповідальністю: вирушили на спеціальний ярмарок у столиці, на який з’їхались майстри з усієї країни. Обирали довго і зупинились на вишиванці з Полтавщини. Особливість вишитих сорочок з цього регіону — поєднання рослинного та геометричного орнаментів. Вишиванку створили спеціально для моєї мами. У моєї ж доньки вже є кілька вишиванок. Одна з найулюбленіших — червона. Замовили її у львівської майстрині", — говорить ведуча.

Нагадаємо, цього року показ "Вишиванка DAY" відбудеться на найкращому оглядовому майданчику столиці – новій локації КВЦ «Парковий» просто неба Viewpoint by Parkovy, але у закритому форматі. Проте глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію в ефірі та на ютуб-каналі "Україна 24".

Джерело Україна 24 Теги