Голова Укравтодору показав, як "Велике будівництво" Зеленського оновлює дороги на Донбасі

Олександр Кубраков розповів про свою поїздку на Донбас і про плани Укравтодору

Голова Укравтодору показав, як "Велике будівництво" Зеленського оновлює дороги на Донбасі

Мета програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" зшити країну якісними дорогами особливо гостро відчувається на Донбасі. Торік завдяки "Великому будівництву" відбудовували зруйновану війною інфраструктуру, зараз відновлюють дороги за маршрутним принципом.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков на своїй сторінці в Facebook розповів про подорож на Донбас.

 

"Мав насичені вихідні — 19 годин дорогами Луганщини, Донеччини та Харківщини. Ще донедавна з цих трьох областей найгірші дороги були у Луганській – за останні 10 років сумарно тут було оновлено лише 132,9 км, а за 2020-2021 роки вийде у 4 рази більше", — пише він.

Торік, за словами Кубракова, головним пріоритетом була відбудова 125 км дороги від КПП Станиця Луганська до Сєвєродонецька. Це основний шлях, яким користуються українці з тимчасово окупованих територій.

Читайте також: На Вінниччині "Велике будівництво" відновило роботу важливого медичного апарату

Поточного року в Донецькій та Луганській областях дороги продовжують оновлювати за маршрутним принципом. Серед них траси Лисичанськ – Бахмут, Покровськ – Бахмут, Старобільськ – Новоайдар, дорога Н-26 від Сватового до Старобільська та Біловодська, яку повністю відновлять до кордону в Міловому.

"У Донецькій області 2020 року, крім доріг, був фокус на мостах, зруйнованих війною. У цьому році розпочинаємо масштабний проєкт на М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ на маршруті від Запорізької області до Маріуполя. У рамках Національної програми відновлення мостів оновимо ще 12 штучних транспортних споруд", — повідомив Кубраков.

Крім того, в планах Укравтодору взяти на баланс і відремонтувати частину дороги, яка має критичне значення для мешканців Авдіївки та військових.

 

Як повідомив раніше координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, упродовж двох років за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво" в Україні відремонтують всю мережу (понад 20 тисяч км) доріг загальнодержавного значення.

Джерело Україна 24 Теги