Нова партія вакцини прибула в Україну: подробиці з аеропорту

Україна отримала першу поставку вакцини Pfizer з чотирьох

Нова партія вакцини прибула в Україну: подробиці з аеропорту

В Україну прибула нова партія вакцин Pfizer проти коронавірусу. Подробиці розповіла з льотного поля кореспондентка телеканалу "Україна 24" в програмі "Сьогодні Ранок".

Літак приземлився в аеропорту "Київ", на його борту — 122 тисячі доз вакцини. Поставку розбили на чотири етапи, це перша. В цілому до 24 травня в Україну повинні прийти 473 тисячі доз. Попередньо повідомлялося, що в останньому етапі також прибуде розчин, без якого щеплення неможливе, але сьогодні стало відомо, що розчин привезли з першою партією.

Читайте також: Вакцинація в Україні: ексміністерка заступилася за Степанова

Популярні відео

Ці вакцини призначені для працівників сфери освіти, працівників дитсадків, шкіл, техучилище. Вакцину привезли в спеціальних боксах з сухим льодом, оскільки вона дуже вимоглива до умов зберігання — її потрібно зберігати при мінус 80 градусах. Препарат відправляють на склад, після чого його розподілять по регіонах.

Читайте також: Степанов розповів, кого будуть вакцинувати за записом через "Дію"

Нагадаємо, місяць тому Україна вже отримала 117 тисяч доз, якими щепили пацієнтів і працівників установ для людей похилого віку, а також співробітників ДСНС і прикордонників.

Джерело Україна 24 Теги